Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Gumové koberce do auta

přehled
 • Guma
 • Resetovat
Výrobci
2284 Položek

Gumové koberce do auta chrání textilní čalounění podlahy vozu před špínou a vlhkostí. Usnadňují čištění interiéru a brání tvorbě koroze na spodní části karoserie auta. Snadno se čistí a jsou zapotřebí v deštivém počasí nebo během sněžení. Mohou se položit na, nebo namísto textilního příslušenství, nebo se mohou připevnit k podlaze pomocí speciálních hrotů.

Druhy gumových rohoží do auta dostupných na trhu

Podle tvaru:

 • Bez bočních stěn. Tyto rohože jsou vhodné pro většinu aut, a díky své buněčné struktuře výborně zadrží vodu. Jsou odolné a často mají speciální podložky, které prodlužují jejich životnost.
 • S bočními stěnami. Tyto rohože jsou určeny pro velké množství vlhkosti. Spolehlivě chrání podlahu vozu před nahromaděnou vodou a roznášením špíny.

Podle designu:

 • Samostatné. Snadno se používají a čistí. Prodávají se jako set čtyř produktů, a mohou obsahovat i konektor pro středový tunel.
 • Kompozitní. Tyto rohože překrývají velkou část podlahy auta, ale jejich odstranění z auta je poměrně náročné.

Doporučení k používání gumových autorohoží

 1. Toto příslušenství nevytahujte z auta při minusových teplotách, protože když jsou ztvrdlé a ohnou se, mohou popraskat.
 2. Na rohože nepokládejte ostré předměty, které mohou poškodit jejich povrch.
 3. Rohože pravidelně čistěte vysavačem a mýdlovým roztokem. Nepoužívejte agresivní nebo nevhodné chemikálie.
 4. Aby se rychleji vysušili, zavěste je. Rohože nevystavujte přímému slunci, aby je sluneční paprsky nepoškodily.
 5. Ujistěte se, že rohože nemají vliv na vaše jízdní schopnosti. Bezpečně je upevněte.

AUTODOC: snadné online nakupování

Náš online obchod nabízí gumové koberce do auta, které jsou ideální do interiéru jakéhokoliv auta. Nákup u nás je výhodný zejména během probíhajících akcí. Pokud budete mít otázky, kontaktujte náš tým podpory pro zákazníky, který vám poskytne veškeré informace o potřebných produktech, zaregistruje vaši objednávku, a nákup vám odešle za rekordně krátkou dobu.

loader Počkejte, prosím...