Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
7 Položek

Chladící taška je nutná hlavně, když jedete na piknik nebo na dlouhou cestu autem. Zařízení udrží produkty čerstvé a umožní transport léků, které vyžadují speciální podmínky skladování. Navíc budete mít po ruce vždy studené nápoje. Jsou to jednoduše použitelná zařízení typická nízkou cenou oproti běžnému chladicímu vybavení do auta.

Druhy chladicích tašek

V katalozích výrobců naleznete produkty, které se liší režimem provozu:

  • Izolující teplo. Jsou to utěsněné produkty, jejichž vnitřní část má obvykle fóliovou reflexní vrstvu. V průměru vydrží obsah v této tašce v chladu asi 12 hodin. Kromě toho se často dodává s ledovými baleními, které zlepšují účinnost boxu. Tato zařízení jsou levná a nelze je použít pro dlouhé skladování potravin.   
  • Vytvářející chlad. Tato zařízení jsou napájena z elektrického systému auta a jsou zapojena do autozapalovače. Mohou chladit potraviny a nápoje, proto jsou vhodná i na dlouhé cesty.

Pro přenos zařízení se používá:

  • rukojeť;
  • nastavitelný pás na nošení přes rameno;
  • kolečka pro snadný pohyb i velkého zařízení.

Online si můžete koupit příslušenství s různým objemem: 9, 15, 30 litrů atd. Výrobci také nabízejí dodatečné prvky, například boční kapsy na kapesníky, nebo jiné malé věci.

Tipy na používání chladících tašek

  1. Před použitím si přečtěte doporučení od výrobce. Nepřetěžujte tašku, aby se nepoškodila.
  2. Potraviny neskladujte v chladicí tašce déle, než specifikuje výrobce.
  3. Po použití vyčistěte tašku vlhkou utěrkou nebo houbou namočenou v mýdlovém roztoku. Nepoužívejte agresivní chemikálie.
  4. Berte v úvahu, že většinou se zařízení izolující teplo mohou použít pro skladování zahřátých potravin. Po určitou dobu zůstane teplota těchto potravin stejná.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

U nás si můžete koupit chladící tašky a jiné příslušenství. Naši zkušení odborníci z týmu pro zákazníky zpracují a doručí vaši objednávku velmi rychle. Pokud nakoupíte během probíhajících akcí, výrazně tím ušetříte. Staňte se klientem v online obchodě AUTODOC ještě dnes!

loader Počkejte, prosím...