Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
45 Položek

Jelení kůže na čištění auta a její umělá alternativa účinně odstraňuje špínu a vyleští povrch, nezanechává chlupy a škrábance. Produkty vyrobené z této látky se používají k čištění laku a barvy vozu, čištění skla a prvků interiéru.

Druhyjelení kůže na čištění auta

Podle materiálu výroby rozlišujeme tyto produkty:

  • Přírodní. Jsou vhodné pro leštění, protože nezanechávají stopy ani skvrny. Tyto doplňky se prodávají za relativně vysokou cenu, ale mají dlouhou životnost.
  • Umělé. Absorbují vodu a používají se na sušení povrchů nebo po vlhkém čištění. Absorpční vlastnost různých modelů se liší. Čím je produkt levnější, tím má horší hygroskopické vlastnosti. Velmi levné produkty se zvyknou velmi rychle opotřebovat.

Obvykle mají tyto produkty čtvercový nebo obdélníkový tvar. Nabízejí se i v podobě rukavice. Tyto produkty se zafixují na ruku, díky čemuž se pohodlně používají.

Tipy na používáníjelení kůže na čištění auta

  1. Nepoužívejte agresivní chemikálie na čištění, například benzín nebo chlor. K čištění použijte pouze slabý mýdlový roztok.
  2. Produkt nesušte na přímém slunci nebo v blízkosti topného zařízení.
  3. Přečtěte si doporučení výrobce ohledně skladování produktu a zohledněte všechny detaily. Mnoho produktů například musí být ve vlhku v uzavřené tubě.

AUTODOC:pohodlné online nakupování

Nejširší sortiment doplňků pro vaše auto najdete v našem online obchodě. Máme pro vás hlavně kvalitní jelení kůži na čištění auta. Podívejte se do AutoDoc katalogu, ve kterém často najdete možnosti na ušetření, protože vám pravidelně nabízíme kvalitní produkty s výraznými slevami. Zvolte si výhodné online nakupování!

loader Počkejte, prosím...