Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
50 Položek

Pneumatiky auta měníme dvakrát za rok: před zimním a letním obdobím. Obaly na kola se používají na pohodlnější přenos a skladování pneumatik. Chrání tyto komponenty před negativním vlivem slunečních paprsků a vniknutím špíny nebo vlhkosti. Kromě toho tyto prvky udržují interiér auta, kabinu, či kufr, čistý při převozu demontovaných prvků. Tyto produkty jsou vhodné na pneumatiky i celá kola. Obvykle mají i ručky.

Druhyobalů na kola

Liší se hlavně účelem jejich použití. V katalozích výrobců obvykle najdeme tyto druhy produktů na skladování pneumatik:

  • Na součástky, které jsou odstraněné a určené na výměnu. Obvykle jsou vyrobeny z látky a mají ventilační otvory.
  • Na rezervní kolo. Obvykle je z plastu nebo umělé kůže, instaluje se na dveře kufru crossoveru nebo off-roadu.

Při objednávání online berte v úvahu fakt, že obaly se liší velikostí: hlavně šířkou a rádiusem. Druhý parametr koresponduje se stejným parametrem komponentu: je označen v této podobě: R13-14, R15-16, R17-18. Existují i produkty pro celý set kol. Jsou levnější, avšak neustálý kontakt kol uvnitř obalu může vést k odření ráfků.

Podle typu konstrukce mohou být tyto doplňky:

  • Uzavřeného typu. Obalí celé pneumatiky a ráfky kol, a ochrání je před vnějšími vlivy. Často mají zipový upevňovací prvek.
  • Otevřeného typu. Obalí pouze pneumatiky. Obvykle se zafixují pomocí řemínků.

Výrobci používají různé druhy materiálů. Často je to nylon, polyester, umělá kůže. Látkové prvky mají dobré vlastnosti proti vodě, dají se kompaktně složit a prodávají se levně. Kožené prvky jsou odolnější a vypadají lépe.

Tipy na používáníobalů na kola

  1. Používejte produkty pouze vhodné velikosti.
  2. Produkty čistěte podle pokynů výrobce. Například, v mnoha případech je suché čištění zakázáno. Na kožené produkty použijte utěrku nebo vlhkou houbu. Na látkové produkty použijte pračku, kterou uveďte do jemného režimu praní. Nepoužívejte prací prostředky s bělidlem a produkty nežehlete.
  3. Berte v úvahu, že produkty z umělé kůže nejsou schopny vydržet minusové teploty.

AUTODC:pohodlné online nakupování

Obaly na kola a jiné potřebné produkty si můžete výhodně koupit v našem online obchodě. Často vám nabízíme akce, které vám umožní ušetřit peníze. Zjistěte více od našich odborníků a nakupte výhodně ještě dnes.

loader Počkejte, prosím...