Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
33 Položek

Síť do kufru dělá převoz nákladu pohodlnějším. Zařízení umožňuje spolehlivě zajistit náklad nebo zavazadla v určité poloze, čímž se minimalizuje riziko jejího poškození. Pomocí tohoto příslušenství můžete vhodně uspořádat prostor v kufru auta. 

Jaké jsou druhy sítí do kufru

Podle způsobu polohování:

 • Vertikální. Může se upevnit k zadní nebo bočním stěnám kufru nebo na zadní stranu zadních sedadel. Je vhodná na převoz tekutin. Navíc se tento produkt může použít jako bariéra na izolaci určitého prostoru. Některé modely se dělí na několik oddělení různých velikostí.
 • Horizontální. Umožňuje zatlačit zavazadla směrem k podlaze a zabraňuje jejímu uvolnění. Tyto produkty jsou natahovací, díky čemuž se mohou zafixovat i velké předměty.
 • Univerzální. Jsou to malé produkty, které se jednoduše instalují, ať už vertikálně nebo horizontálně.

Zařízení mohou být vyrobena z:

 • nylonu;
 • kapronu;
 • polypropylenu nebo z jiného materiálu.

Některé sítě do kufru mají rám vyrobený z textilních pásek nebo mají elastické šňůrky na upevnění. Produkty se od sebe liší tloušťkou vláken. Mohou být například 3, 5, 8 mm. Čím je vyšší tato hodnota, tím těžší předměty se mohou převážet. Buňky sítě mohou být šestihranné, kosočtvercové nebo čtvercové.

Příslušenství může být upevněno:

 • k standardním svorkám nebo otvorům v autě - pomocí háčků nebo karabin.
 • samo-závitovými šrouby nebo jiným univerzálním upevněním (vyžaduje vrtání do karoserie auta).
 • k čalounění kufru auta - pomocí suchých zipů.

V katalozích naleznete produkty různých velikostí. Například, délka a šířka u horizontálních prvků mohou být až 70x70, nebo 70x90 mm. Produkty instalovány vertikálně mohou být krátké (určeno pro instalaci na boční stěny) nebo dlouhé (instalované na vzdálenou stěnu nebo v blízkosti zadních dveří).

Tipy na používání sítí do kufru

 1. Zařízení používejte přesně podle jeho účelu použití. Nepoužívejte ho na převoz zvířat.
 2. Zařízení upevněte podle doporučení výrobce. Body upevnění uložte tak, aby byla síť rovnoměrně napnutá, bez narušení.
 3. Zátěž rozložte správně při skladování a převážení věcí. Například, pokud používáte sítě instalované k podlaze, všechny velké věci uložte do středu a malé po stranách.
 4. Občas produkt vyčistěte podle pokynů výrobce. Některé modely se mohou čistit pouze ručně.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Chcete si koupit sítě do kufru za nízké ceny? Staňte se klientem v AUTODOC. Všechny produkty v našem online obchodě vám nabízíme levně. Máme i slevy na mnoho produktů. Nakupujte výhodně - objednejte si online na naší stránce ještě dnes!

loader Počkejte, prosím...