Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Vybrat kategorii
Výrobci
104 Položek

Organizéry do kufru umožňují kompaktně uložit všechny věci, které potřebujete mít v autě: set nástrojů, zvedák, servisní kapaliny, hasicí přístroj, lékárničku, a jiné věci. Umožňují rychlý přístup k předmětům, spolehlivě je zajišťují a chrání před zašpiněním.

Jaké jsou druhy organizérů do kufru

Podle druhu rámu:

  • Pevné. Vyrábějí se z plastu odolného vůči nárazům nebo z poly-karbonátu. Zřídka jsou z kovu nebo dřeva. Vypadají jako nádoby a skládají se z mnoha oddělení, které většinou mají vlastní víko. Předměty účinně chrání před poškozením.
  • Měkké. Jsou vyrobeny z vodotěsných materiálů, například polyester, kůže, plsť, nylon. Upevňují se pomocí zipu nebo suchého zipu. Uskladní více věcí než pevné organizéry.
  • Polo-pevné. Často jsou vyráběny jako skládací produkty, jejichž vnější strana je textilní a oddělovače jsou z plastu nebo poly-karbonátu. Oddělovače mohou být přišité k rámu nebo mohou být odnímatelné. Tyto produkty zaberou po sestavení jen málo místa.

Při online objednávání dbejte na tyto parametry:

  • Druh upevnění. Organizéry do kufru mohou být upevněny k podlaze pomocí speciálních suchých zipů. Existují i modely, které se upevňují na zadní stranu zadních sedadel nebo pomocí speciálních stojanů, které se montují dodatečně.
  • Velikost. Některé produkty zaberou jen část zavazadlového prostoru a jiné celý kufr.
  • Design. Zařízení se liší počtem a parametry oddělení a kapes. Některé modely se dodávají bez oddělovačů. Používají se na transport velkých zavazadel. V katalozích naleznete produkty s průhlednými okénky, pásy přes rameno atd.

Tipy na používání organizérů do kufru

  1. Produkt používejte přesně podle jeho účelu. Upevněte ho podle doporučení výrobce.
  2. Při pořádání věcí zvažte, které z nich používáte častěji, a uložte je tak, aby byly snadno dostupné. Méně potřebné věci dejte dospod organizéru.
  3. V organizéru nenechávejte nepotřebné věci. Když tyto věci vyberete, prostor organizéru budete moci využít účinněji.
  4. Příslušenství pravidelně čistěte podle pokynů výrobce. Většina z nich se může mýt houbou nebo mýdlovým roztokem. Některé textilní produkty jsou omyvatelné i v pračce.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Zaregistrujte se v AUTODOC online obchodě a pořiďte si organizéry do kufru od známých výrobců. U nás najdete široký sortiment produktů za dostupné ceny. Navíc pro vás máme mnoho akcí a poskytujeme vám možnost bezplatného doručení jako dárek. Objednejte si u nás online, buď na naší stránce nebo přes mobilní aplikaci, a nakupte veškeré příslušenství pro vaše auto velmi levně.

loader Počkejte, prosím...