Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
62 Položek

Během jízdy se většina zvířat svévolně pohybuje po kabině auta a řidiče rozptyluje od řízení. S tímto problémem vám pomohou tašky pro zvířata. Zabrání pohybu zvířete, ale zároveň bude mít zvířátko pro sebe pohodlný prostor a zaujme pohodlnou pozici autě. Zvířátko tak bude chráněno před nárazem a čalounění auta před zašpiněním nebo škrábanci.

Druhy tašek pro zvířata

V katalozích výrobců naleznete produkty, které se liší konstrukcí a výrobním materiálem. Nejoblíbenější jsou:

  • Měkké tašky a batohy pro zvířata. Obvykle mají tyto produkty rám pokrytý odolnou prodyšnou látkou a síťovinová okénka pro dobrý výhled. Tyto produkty se mohou zafixovat k sedadlu pomocí bezpečnostního pásu a po jízdě je můžete přenést díky rukojeti. Jsou určeny hlavně pro přenos malých zvířátek.
  • Plastové boudy. Mohou se uložit do kabiny nebo do kufru auta. Produkty se jednoduše čistí a často mají odstranitelnou misku na vodu. Některé produkty mají i kolečka a dlouhou rukojeť.
  • Kovové boxy a klece. Poskytují výbornou cirkulaci vzduchu. Mnoho produktů je vhodných na transport i velkých psů, protože jsou zde široká dvířka. Plastové produkty jsou levnější a kovové jsou odolnější.

Tipy na používání tašek pro zvířata

  1. Používejte příslušenství, které je velikostně vhodné pro vaše zvíře. Výrobci obvykle specifikují doporučené váhové parametry.
  2. Nepřekrývejte všechny ventilační otvory.
  3. Při transportu zařízení pevně zafixujte. Pro tento účel se obvykle používají standardní bezpečnostní pásy a upevnění na samotné tašce.
  4. Během dlouhé cesty nechte zvířátko se občas projít a napít. Auto větrejte.
  5. Produkt pravidelně čistěte podle pokynů výrobce. Odnímatelné textilní potahy se mohou prát v pračce. Plastové a kovové produkty je vhodné otřít vlhkou houbou.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

V našem online obchodě si můžete koupit tašky pro zvířata a jiné produkty za výhodné ceny. Máme pro vás mnohé akce a slevy, abyste mohli ušetřit. Více se dozvíte, když kontaktujete naše odborníky z AUTODOC přes online čet nebo telefonicky. Zaregistrujte se na naší stránce nebo si nainstalujte naši mobilní aplikaci, abyste vždy věděli o aktuálních výhodných nabídkách.

loader Počkejte, prosím...