Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Vybrat kategorii
Výrobci
97 Položek

Látky z mikrovlákna na čištění skla jsou měkké produkty, obvykle vyrobené z polyesteru s přidáním polyamidu. Díky speciální struktuře vláken materiálu mají vysokou absorpční kapacitu a jsou schopny odstranit i olejové skvrny bez použití jakýchkoliv speciálních chemikálií. Nezanechávají malé škrábance, skvrny, chlupy, a nevytváří žmolky.   

Jaké jsou druhy látek z mikrovlákna na čištění skla

Podle struktury materiálu rozlišujeme dva druhy příslušenství:

  • Netkané. Vytváří se stlačováním vláken, čímž se vytvoří hladká textura. Často jsou levné a vhodné pro vysušení nebo naleštění skleněných povrchů.
  • Tkané. Mají froté texturu. Jsou považovány za univerzální, používají se na čištění a odstranění vlhkosti z povrchů a na leštění.  

V katalozích naleznete produkty vhodné k péči o různé části auta, a také speciální produkty na prevenci zamlžení oken - ošetří se pomocí speciální látky, která zabrání tvorbě kondenzace.  

Vlastnosti použití látek z mikrovlákna na čištění skla

  1. Produkty používejte podle doporučení výrobce. Zohledněte fakt, že některé produkty se nesmí použít spolu s látkami na praní.
  2. Produkty se mohou mýt v rukou nebo v pračce s přidáním malého množství neutrálního produktu: detergent na praní s nízkou zásaditostí nebo na barevné látky. Nedoporučuje se použít bělidlo nebo aviváž, protože se může poškodit struktura materiálu.   
  3. Produkt lze vysušit fénem nebo venku. Zakázáno je použití topného zařízení. Žehlení je také zakázáno.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Rychle a výhodně si látky z mikrovlákna na čištění skla, nebo jiné produkty péče o auto můžete koupit v našem online obchodě. Naše ceny vás mile překvapí a slevy na mnoho produktů vám pomohou ušetřit. Díky přehledné stránce a pohodlnému objednávkovému formuláři u nás nakoupíte výhodně, online, do několika minut. Staňte se klientem na stránce AUTODOC a pořiďte si veškeré příslušenství pro vaše auto bez zbytečných dodatečných nákladů.

loader Počkejte, prosím...