Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Vany do kufru

přehled
Vybrat kategorii
Výrobci
3690 Položek

Koberec do kufru: co byste měli vědět

Rohož do kufru chrání čalounění před špínou, vlhkostí, skvrnami, škrábanci a korozí. Tento doplněk výrazně zkracuje celkový čas čištění.

Druhy rohoží do kufru

Podle materiálu výroby:

  • Gumové. Jsou to odolné a spolehlivé produkty, které jsou typické jednoduchostí péče a dostupnou cenou. Navíc, předměty, které položíte na gumový povrch se během převozu nesklouznou.
  • Textilní. Jsou to modely s reprezentativním vzhledem a s různými barvami. K výrobě se používají látky odolné vůči vodě. Rychle absorbují vlhkost, jsou lehké a levné.
  • Polyuretanové. Tyto doplňky jsou flexibilní, snadno se myjí, rychle se suší a jsou odolné vůči vodě. Rovněž jsou odolné vůči poškrábání, chemickým látkám a změnám teplot. Polyuretanové produkty jsou navíc dvakrát lehčí než gumové se stejnými rozměry.
  • Gumové-plastové. Slouží dlouhou dobu a dají se ohnout. Jsou neutrální vůči chemickým látkám a nemají nepříjemný zápach.
  • Plastové. Jsou levné a vyžadují jen jednoduchou péči. Nejsou velmi flexibilní, ale dobře chrání před mechanickým poškozením.

Polymerové doplňky do auta mají obvykle boční stěny, jejichž výška je od 2 do 6 cm. Textilní a gumové produkty se většinou vyrábějí bez nich.

Výrobci také nabízejí speciální nebo univerzální rohože. První druh je určen pro konkrétní modely auta a přesně koresponduje s parametry kufru tohoto auta. Druhý typ lze použít v různých autech. Velikost a tvar většiny z nich se může přizpůsobit.

Tipy na používání rohoží do kufru

  1. Některé doplňky vyžadují fixaci v kufru pomocí speciálních fixačních prvků. Při instalaci dodržujte pokyny výrobce.
  2. Gumové, polyuretanové a plastové rohože do auta se obvykle čistí pouze vodou a vysuší se ve vertikální poloze. V případě silného zašpinění můžete použít i speciální chemikálie.
  3. Textilní rohože se čistí pomocí kartáče nebo suchého-vlhkého vysavače. Použití vysokotlakého zařízení je akceptovatelné pouze při použití průměrného výkonu. Trysku zařízení držte od produkty alespoň 20 cm. Nedoporučuje se mýt produkt v pračce.
  4. Na upravení rozměrů univerzálního produktu můžete použít běžné nůžky. Většina produktů má na sobě linie na stříhání.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Chcete si koupit rohož do kufru bez jakýchkoliv problémů? Staňte se klientem v obchodě AUTODOC. U nás si můžete koupit online vše potřebné pro vaše auto, a to výhodně a rychle. V našem přehledném katalogu naleznete vše potřebné do několika minut. Mnoho produktů prodáváme se slevou. Objednejte si v našem online obchodě ještě dnes a vychutnejte si výhodné nakupování.

loader Počkejte, prosím...