Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Vybrat kategorii
Výrobci
208 Položek

Výstražné trojúhelníky se umísťují na cestu v případě nehody, poruchy auta nebo v případě jiné nouzové situace. Je velmi důležité varovat ostatní řidiče o tom, co se děje na silnici, aby se mohli překážce včas a bezpečně vyhnout. Výstražné trojúhelníky mají jasnou barvu s reflexním nebo fluorescenčním prvkem.     

Druhy výstražných trojúhelníků

Podle materiálu výroby:

  • Plastové. Jsou to lehké modely a nejsou náchylné na korozi.
  • Kovové. Jsou dlouhodobě odolné produkty, typické vysokou stabilitou díky výrazné váze.
  • Kombinované. Produkty s plastovým obalem a kovovou podporou. Tyto produkty váží méně než plně kovové produkty, a jsou stále docela stabilní.

Některé modely mají okraje chráněné plastovými nebo gumovými prvky. Nejenže se tím může prodloužit životnost produktu, ale také zabráníte vzniknutí pořezání při jejich používání.

V katalozích naleznete pevné a demontovatelné produkty. Demontovatelné můžete skladovat v speciálním obalu. Tyto produkty nezaberou mnoho místa a jednoduše se přenášejí.   

Výrobci nabízejí modely s různou výškou a rozličným počtem podpůrných nožiček k instalaci na vozovku. Nejběžnější jsou modely s 2 nebo 4 podporami.  V online obchodech najdete i produkty se stabilním stojanem a jednou nožičkou.

Jak použít výstražné trojúhelníky

  1. Před vystoupením z auta, abyste instalovali trojúhelník, je třeba si pro bezpečnostní účely obléci reflexní vestu. Výstražnou značku umístěte do vhodné vzdálenosti od vozidla, která je uvedena v pravidlech o silničním provozu.
  2. Pokud máte takovou možnost, druhé výstražné zařízení nebo signalizační světlo umístěte při místo nehody, aby bylo lépe vidět.
  3. Neexistují přesná pravidla na to, jak se má tento produkt skladovat. Skladujte ho v kabině auta. Faktem je, že při jakékoliv nehodě může být váš přístup do kufru auta omezen.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Chcete si koupit výstražný trojúhelník do auta za výhodnou cenu? Tyto produkty nabízíme na naší stránce za velmi výhodné ceny. Nabízíme vám i výhodné slevy a akce, díky kterým ušetříte. Objednejte si online ještě dnes na stránce AUTODOC a pořiďte si kvalitní produkty velmi levně.

loader Počkejte, prosím...