Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
55 Položek

Záclonky do auta byste si měli koupit v případě, že chcete ochránit prvky interiéru vašeho auta před blednutím vlivem slunečních paprsků. Mnoho modelů také pomáhá zabránit vniknutí hmyzu a prachu do auta. Navíc dělají stín v kabině auta, díky čemuž je v autě pohodlněji.   

Jaké jsou druhy záclonek do auta

  • Posuvné textilní produkty. Jsou vyrobeny například z polyesteru, a jsou to vlastně závěsy, na jejíchž upevnění na konstrukci okna se používá kovová nebo plastová kolejnička. Látka se dá jednoduše posunout stranou, abyste mohli otevřít okno a přesunout přes něj nějaký předmět. Stín vytvářejí pouze když je clona roztažená. Dostupné jsou různé barvy, proto si určitě a jednoduše najdete produkt, který se bude hodit do interiéru vašeho auta. Navíc existují produkty, jejichž vnější a vnitřní strana mají dvě rozdílné barvy.    
  • Rolety. Obvykle se srolují vzhůru po stisknutí tlačítka. Prodávají se levně, a instalují se přímo na povrch skla pomocí přísavek nebo nad sklo použitím samořezných šroubů.
  • Záclonky proti slunci. Jsou vyrobeny například z nylonu nebo polyvinylchloridu. Jsou univerzální, snadno se instalují. Pro upevnění na okno se používají lepivé prvky nebo přísavky. Cena těchto produktů je relativně nízká. Obvykle jsou menší než okno, proto neposkytnou dostatek stínu.
  • Modely s kovovým rámem. Speciální kovový rám je pokrytý speciální hustou látkou, která zabraňuje vniknutí hmyzu do kabiny. Háčky a magnetické upevnění se používají k instalaci. Tyto produkty se většinou hodí do všech aut a jednoduše se instalují.  V některých případech se mohou mlžit okna. Tyto produkty nejsou typické nízkou cenou.

Vlastnosti použití záclonek do auta

  1. Během instalace dodržujte pokyny a použijte upevnění, která se prodávají v setu spolu s produktem.
  2. Produkt vyčistěte podle doporučení výrobce. Produkt vyrobený z polyvinylchloridu by se měl pravidelně otírat vlhkým hadříkem. Pro textilní produkty se doporučuje mytí nebo suché čištění.
  3. Modely s kovovým rámem nedemontujte příliš často, aby neztratily svůj tvar.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Široký výběr různého příslušenství pro vaše auto najdete v našem online obchodě, včetně záclonek do auta, potahů na sedadla, potahů na volant. Pokud máte problém s výběrem z katalogu, kontaktujte naše odborníky. Poskytnou vám všechny potřebné informace a pomohou vám s nákupem. Pokud na produkty, které chcete, platí akce, můžete si je koupit s výraznou slevou. Objednejte si online na AUTODOC, protože je to pohodlné a výhodné.  

loader Počkejte, prosím...