Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
5 Položek

Zrcátka pro mrtvý úhel výrazně zvětšují úhel zobrazení a umožňují vidět i to, co se děje v tzv. slepé zóně na rozdíl od běžných zpětných zrcátek. Tyto doplňky výrazně zvyšují míru bezpečnosti a pomáhají při provádění mnoha manévrů při řízení.

Druhy zrcátek pro mrtvý úhel

Vkatalozích výrobců najdete příslušenství s různým tvarem:

  • kulaté;
  • půlkulaté;
  • oválné;
  • čtvercové atd.

Podle druhu upevnění použitého pro připojení:

  • Montáž pomocí přísavek nebo oboustranné lepicí pásky. Připojuje se přímo na odrazovou část běžného zpětného zrcátka. Výhodou tohoto druhu příslušenství je jeho nízká cena.
  • Připojení pomocí svorek nebo jiných upevnění. Instaluje se nad nebo pod běžné zrcátko. Náklon těchto produktů se může nastavit podle technologických vlastností auta, výšky řidiče atd.

Online si můžete koupit bezrámové příslušenství nebo s rámem. Mnoho výrobců nabízí sety s dvěma zrcátky: jedno na každou stranu. Většina produktů je univerzální a může se montovat nejen na auta, ale i na motocykly nebo jízdní kola.

Tipy na používání zrcátek pro mrtvý úhel

  1. Před montáží produktu s přísavkou nebo lepicí páskou je třeba připravit odrazový povrch běžného zrcátka, vyčistit ho, vysušit a odmastit pomocí speciální látky. Někteří výrobci doporučují nemýt auto v auto-umývárně několik hodin po montáži.
  2. Produkt se doporučuje instalovat do vzdáleného horního rohu. Zvětší se tím úhel zobrazení.
  3. Po montáži se ujistěte, že produkt je dobře připojen a že nebrání nastavování polohy hlavního zrcátka.
  4. Použijte speciální čisticí látky na sklo bez abrazivních prvků na jejich vyčištění.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

V AUTODOC online obchodě si můžete koupit zrcátka pro mrtvý úhel nebo jiné příslušenství pro vaše auto několika kliknutími. Máme pro vás stránku, která je velmi přehledná a nabízí jednoduchý objednávkový formulář. K dispozici je i mobilní aplikace, pravidelné akce a slevy, kompetentní tým pro zákazníky, levné doručení a jiné výhody. Staňte se klientem na naší stránce a přesvědčte se sami, že nakupování u nás může být pohodlné a výhodné!

loader Počkejte, prosím...