1,000,000 autodílů - najděte si vhodný náhradní díl pro vaše auto Příklad

0 Položek
#
Váš košík je prázdný
0,00 CZK

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu a intervaly výměny dílů vašeho auta značky CITROËN DS4

Citroën DS4

Citroën DS4 se vyráběl společností Citroën v letech 2010 až 2015. Vyráběna byla jedna generace. Samotná výroba se konala ve francouzském městě Mulhouse. Model se vyráběl jako pětidveřový hatchback.

Historie výroby modelu Citroën DS4

První model Citroën DS4 byl představen na pařížském autosalonu v září 2010. Sériová výroba se začala o rok později. Model patřil do prémiové třídy společnosti Citroën - DS, Citroën DS3 a Citroën DS5 byly také v této třídě.

Exteriér tohoto modelu velmi připomínal model Citroën High Rider Concept, který se představil na ženevském autosalonu v březnu 2010. Technicky byl tento model podobný modelu Citroën C4, ze kterého si půjčil platformu. Typickým prvkem tohoto modelu bylo ostře nakloněné čelní sklo, karoserie mírně stoupala ve své zadní části, auto mělo velké oblouky kol, kliky dveří byly ukryty v karoserii - všechny tyto prvky daly tomuto modelu velmi sportovní styl. Panoramatické čelní sklo poskytlo velmi dobrou viditelnost a osvětlení celého vnitřního prostoru. Uvnitř auta jsme mohli vidět množství chromových doplňků a mnoho kožených barevných prvků. Za příplatek bylo možné objednat si i kožený potah pro palubní desku.

V roce 2011 se Citroen C4 stal vítězem soutěže "nejkrásnější auto roku", která se konala na mezinárodním automobilovém festivalu (FAI), který se každý rok koná v prosinci a v lednu v Paříži.

V březnu 2012 na ženevském autosalonu byl představen koncept pro rallye Citroën DS4 Racing Concept. Od sériového modelu se tento lišil 19-palcovými disky, větším rozchodem náprav a šedou barvou karoserie.

V roce 2015 na frankfurtském autosalonu byla představena vylepšená verze modelu Citroën DS4. Název Citroën byl odstraněn a model se prezentoval už jen pod značkou DS. Model měl i vlastní mřížku chladiče a vlastním logem DS. Na autě jsme mohli vidět i nové nárazníky a LED světla. Rovněž se vytvořil i koncept off-road DS4 Crossback, který měl vyšší světlou výšku, velká kola, masivní přední nárazník a použito bylo množství přírodních materiálů. 75% palubní desky bylo vyrobeno ze dřeva a našli jsme tu i vložky přírodního granitu, který byl použit pro některé prvky exteriéru.

Nový vyhledávač na stránce vám usnadní najít přesně to, co hledáte. Vyhledejte vše, co potřebujete

Druh požadavku Příklad
Autodíly Brzdove potrubi
Autodíly + Výrobce Brzdove potrubi
Autodíly + Výrobce vozidla Brzdove potrubi PEUGEOT
Autodíly + Číslo produktu Brzdove potrubi
Číslo produktu
Číslo produktu + Výrobce
OEN 30500PM5A03
OEN + Výrobce 30500PM5A02
loader Počkejte, prosím...