1,000,000 autodílů - najděte si vhodný náhradní díl pro vaše auto Příklad

0 Položek
#
Váš košík je prázdný
0,00 CZK

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu a intervaly výměny dílů vašeho auta značky CITROËN NEMO

Citroën Nemo

Výroba modelu Citroën Nemo je prováděna od roku 2007. Na trhu se představila jedna generace. Citroën Nemo se vyrábí v tureckém městě Bursa společností Tofas. V roce 2009 získal tento model ocenění Mezinárodní van roku.

Historie výroby modelu Citroën Nemo

Poprvé byl model Citroën Nemo představen veřejnosti na autosalonu v Amsterdamu v roce 2007. Nejdříve byl tento model prodáván jako van. Byl relativně malý, ale auto mělo velmi velký zavazadlový prostor. Sedadla byly odděleny od nákladového prostoru a kovová mřížka tvořila samostatné oddělení zavazadlového prostoru. Uvnitř auta byly použity velmi kvalitní materiály - látky a plasty. Design modelu Citroën Nemo byl stylový a moderní. Hladké linie se efektivně doplňovaly s velkými oblouky kol. Masivní nárazník vystupoval vpřed na okraj kapoty, což bylo velmi výrazným prvkem tohoto modelu.

V prosinci 2007 byl na boloňském autosalonu představen prototyp sériového modelu Citroën Nemo Combi minivan. Citroën Nemo Concetto koncept připomínal rybičku ze slavného filmu "Hledá se Nemo", který byl natočen studiem Disney. Sedadla byla dokonce vytvořena tak, že jejich potahy měly zobrazeny postavičky z tohoto filmu. Mořský motiv se zobrazil i na designu palubní desky. Extravagantní design konceptu, podle vývojářů, ukázal, že při jízdě s tímto autem se člověk může skutečně cítit jako "ryba ve vodě". Technicky byl tento koncepční minivan pokračováním modelu van Citroën Nemo.

Sériový model Citroën Nemo Combi minivan byl představen na autosalonu v Bruselu v roce 2008. Auto bylo pětimístné a minivan měl posuvné dveře na obou stranách. Zadní sedadla bylo možné sklopit nebo úplně odstranit. Model byl vybaven předními a bočními airbagy, elektrickými systémy, parkovacími senzory, audio systémem, klimatizací, palubním počítačem, atd.

Citroën Nemo na trzích v různých zemích

Citroën Nemo je znám i pod jinými názvy. V Turecku jako Tofas, a pak jako Fiat Fiorino a Peugeot Bipper.

Nový vyhledávač na stránce vám usnadní najít přesně to, co hledáte. Vyhledejte vše, co potřebujete

Druh požadavku Příklad
Autodíly Brzdový Kotouč
Autodíly + Výrobce Olejový Filtr STARK
Autodíly + Výrobce vozidla Zapalovací Svíčka RENAULT
Autodíly + Číslo produktu List Stěrače SKWIB-0940112
Číslo produktu SKWIB-0940042
Číslo produktu + Výrobce SKWIB-0940037 STARK
OEN 51791214
OEN + Výrobce 1J6955425C STARK
loader Počkejte, prosím...