1,000,000 autodílů - najděte si vhodný náhradní díl pro vaše auto Příklad

0 Položek
#
Váš košík je prázdný
0,00 CZK

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu a intervaly výměny dílů vašeho auta značky MERCEDES-BENZ TŘÍDA CLC

Mercedes-Benz Třídy CLC

Mercedes-Benz Třídy CLC CL203 je sportovní kupé, které bylo odděleno od modelů Mercedes-Benz Třídy C. Výroba tohoto modelu se provádí od roku 2008 v brazilském městě Rio de Janeiro. Výroba se ukončila v lednu 2011. Na trhu se celkově představila jedna generace.

Historie výroby modelu Mercedes-Benz Třídy CLC

Mercedes-Benz Třídy CLC se představil na módním týdnu v Berlíně v lednu 2008. Přední část tohoto sportovního kupé byla ozdobena širokou mřížkou chladiče, v jejímž středu bylo logo společnosti. Rovněž se výrobce rozhodl pro instalaci velkých předních světel a zadních světel s dlouhým LED pásem. Rovněž bylo brzdové světlo vybaveno dvoubarevným sklem, které mělo originální tvar a design a bylo funkčně rozděleno na tři zóny.

V rámci interiéru byl hlavním prvkem výkonný multimediální systém s 6,5 palcovým displejem, s automatickou regulací hlasitosti, dvojitým tunerem, systémem Bluetooth, připojením na USB a iPod. Vestavěný DVD přehrávač obsáhl až šest nosičů, a byl nabízen za příplatek. V rámci instalace byl do auta instalován i systém Linguatronic, který umožňoval hlasové ovládání některých systémů. Bylo velmi pohodlné ovládat hlasem například navigaci, audio systém nebo telefon.

Typickým prvkem modelu Mercedes-Benz Třídy CLC byl expresivní měřič rychlosti na palubní desce a tachometr s červenými ukazateli. Před nastartováním se ukazatele přehnaly celou škálou, aby zaujali své startovní pozice tak, jak je to zvykem například u sportovních nebo závodních aut.

Nacházel se zde i multifunkční volant se třemi cípy, systém automatické klimatizace, hliníkové prvky v interiéru, sportovní sedadla s různými stupni nastavení, a jejich boční vykrojení bylo nabízeno již v základní výbavě. Výrobce také nabízel několik různých barev pro čalounění interiéru: černá, kombinace černé a červené, a "the Grey Alpaca".

Zákazníkům byla také dostupná i sportovní výbava: sportovní nízké zavěšení kol, tmavá přední světla a zadní světla, citlivý mechanismus řízení, mřížka chladiče s chromovými prvky a stylová přední světla.

Nový vyhledávač na stránce vám usnadní najít přesně to, co hledáte. Vyhledejte vše, co potřebujete

Druh požadavku Příklad
Autodíly Brzdový Kotouč
Autodíly + Výrobce Olejový Filtr STARK
Autodíly + Výrobce vozidla Zapalovací Svíčka MERCEDES-BENZ TŘÍDA CLC
Autodíly + Číslo produktu List Stěrače SKWIB-0940068
Číslo produktu 3 397 008 051
Číslo produktu + Výrobce 3 397 011 549 BOSCH
OEN 6272279
OEN + Výrobce 2048201345 BOSCH
loader Počkejte, prosím...