1,000,000 autodílů - najděte si vhodný náhradní díl pro vaše auto Příklad

0 Položek
#
Váš košík je prázdný
0,00 CZK

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu a intervaly výměny dílů vašeho auta značky MERCEDES-BENZ GLK

Mercedes-Benz Třídy GLK

Mercedes-Benz Třídy GLK je stylový crossover, který je vyráběn od roku 2008 až dodnes. Výroba tohoto modelu probíhá v německém městě Brémy. Dodnes se na trhu objevila jedna generace a jedna změna designu tohoto modelu.

Mercedes-Benz Třídy GLK X204

Mercedes-Benz Třídy GLK crossover se poprvé představil na autosalonu v Detroitu v roce 2008. O několik měsíců později se na trhu objevil sériový model. Při tvorbě tohoto modelu byl důraz kladen na snížení emisí škodlivých látek do ovzduší. Modely s benzínovým motorem splňovaly požadavky normy Euro-5 a dieselové motory Euro-4. Common Rail systém vstřikování paliva umožňoval značně vylepšit dynamiku tohoto vozu.

Pohon všech kol zajišťoval systém 4Matic. Mercedes-Benz Třídy GLK v základní výbavě obsahoval audio systém, elektrická přední sedadla, klimatizaci, dešťové senzory, mlhová světla, a navigační systém. Kromě toho bylo možné si objednat panoramatické střešní okno a satelitní rádio.

Přísný a estetický design exteriéru modelu Mercedes-Benz Třídy GLK byl doplněn o doplňky v podobě přírodního dřeva a množství chromových prvků. Aktivní opěrky hlavy, napínače bezpečnostních pásů, přední, boční a kolenní airbagy, systémy ESP a ABS - všechny tyto prvky byly odpovědné za bezpečnost řidiče a cestujících.

Mercedes-Benz Třídy GLK X204 - změny designu

V roce 2012 se na trhu představila nová verze modelu Mercedes-Benz Třídy GLK na autosalonu ve Frankfurtu. Model měl novou mřížku chladiče, nová zpětná zrcátka, přední a zadní nárazník, černý kovový difuzor a LED světla. Výrobce také přizpůsobil všechny systémy crossoveru, aby dosáhl ještě lepší dynamické vlastnosti tohoto modelu.

Rovněž se zlepšila kvalita používaných materiálů v interiéru. Pro vnitřní osvětlení se také použita LED světla. Automatická převodovka byla přesunuta na sloupek řízení. Všechny elektronické jednotky a systémy odpovědné za bezpečnost byly vylepšeny a model Mercedes-Benz Třídy GLK byl navíc vybaven systémem Hill Descent Control System a adaptivním tempomatem.

Nový vyhledávač na stránce vám usnadní najít přesně to, co hledáte. Vyhledejte vše, co potřebujete

Druh požadavku Příklad
Autodíly Brzdový Kotouč
Autodíly + Výrobce Olejový Filtr STARK
Autodíly + Výrobce vozidla Zapalovací Svíčka MERCEDES-BENZ GLK
Autodíly + Číslo produktu List Stěrače SKWIB-0940012
Číslo produktu 27A17
Číslo produktu + Výrobce 3 397 006 950 BOSCH
OEN 4B0998002
OEN + Výrobce 4B1955425B KAMOKA
loader Počkejte, prosím...