1,000,000 autodílů - najděte si vhodný náhradní díl pro vaše auto Příklad

0 Položek
#
Váš košík je prázdný
0,00 CZK

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu a intervaly výměny dílů vašeho auta značky MERCEDES-BENZ SLS AMG

Mercedes-Benz SLS AMG

Mercedes-Benz SLS AMG je model vyráběn od roku 2010 až dodnes. Během prvního roku výroby získal tento model ocenění od časopisu Playboy jako auto roku. Výroba tohoto modelu probíhá v německém městě Sindelfingen.

Historie výroby modelu Mercedes-Benz SLS AMG

Na frankfurtském autosalonu v roce 2009 se představilo superauto Mercedes-Benz SLS AMG C197. Toto dvoudveřové kupé se stalo nástupcem myšlenek předchozího modelu Mercedes-Benz SLR: kombinace vysoké technologické efektivity, výkonu a stylu.

Podle tradičního přístupu společnosti Mercedes-Benz v rámci designu sportovních modelů, měl i tento model dlouhou kapotu, LED světla a velké sportovní vzduchové přívody. Karoserie tohoto modelu byla vyrobena z hliníku.

Mřížka chladiče byla rozdělena horizontálně pomocí chromových prvků, a v jejím středu se nacházelo logo společnosti. Rovněž se zde instalovaly různé nové inovativní systémy: na rámech dveří zde byly instalovány systémy, které chránily cestující při nárazu. V případě nouze nebo potřeby umožňovaly rychle se dostat ven z interiéru vozu. Klasický design sportovního modelu Mercedes-Benz je výborně zkombinován s moderním stylem.

Interiér byl výbornou kombinací ergonomie a sportovního stylu. Vnitřní materiály byly velmi kvalitní, jako například kůže, a prvky různých kovových doplňků.

Model měl výborné aerodynamické vlastnosti. Teleskopický spoiler automaticky reguloval svůj úhel, pokud auto dosáhlo rychlosti vyšší než 120 km/h, což umožnilo zvýšit tažnou sílu a přítlak.

V roce 2011 na autosalonu ve Frankfurtu se představila nová verze modelu Mercedes-Benz SLS AMG R197 - roadster. V rámci designu byly použity různé materiály, jako hořčíkové slitiny, hliník nebo ocel, které byly použity zejména na sklápěcí střeše. Dveře měli opět tvar "křídla racka". Kromě toho se výrobci podařilo zesílit karoserii, což vedlo ke zvýšení váhy auta z 1695 na 1735 kg.

Nový vyhledávač na stránce vám usnadní najít přesně to, co hledáte. Vyhledejte vše, co potřebujete

Druh požadavku Příklad
Autodíly Vakuová hadice, brzdový systém
Autodíly + Výrobce Vakuová hadice, brzdový systém
Autodíly + Výrobce vozidla Vakuová hadice, brzdový systém SKODA SUPERB
Autodíly + Číslo produktu Vakuová hadice, brzdový systém
Číslo produktu
Číslo produktu + Výrobce
OEN 30500PM5A03
OEN + Výrobce 30500PM5A02
loader Počkejte, prosím...