Plus
Zkusit prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
6 Položek

Zámky pro boxy na nářadí ochrání drahé vybavení před neautorizovaným přístupem. Tento doplněk také pomáhá proti náhodnému otevření zásuvek, když box na nářadí někam přesouváte.

Druhy zámků pro boxy na nářadí

  • Blokovací. Mají jednoduchý design. Tato zařízení nezamykají kolejnicové zásuvky, ale fixují je v určité poloze, aby se zabránilo jejich náhodnému otevření. Tyto nástroje jsou typické nízkou cenou.
  • Zamykací. Oddělení jsou zamčená klíčem, ať už plochým nebo válcovým. Podle způsobu montáže to mohou být drážkové zámky nebo visací zámky. První typ se instaluje do předních dvířek konkrétního oddělení; druhý typ má poutko, které se provede přes otvory boxu na nářadí ve přední části zásuvek. Mezi drážkové zámky patří hlavně vačkové zámky: oddělení vozíku na nářadí se zamkne pomocí malé rotační západky.

V moderních online obchodech najdete i produkty s mechanismem centrálního zamykání, který zamkne všechna oddělení najednou. Design těchto prvků zahrnuje dlouhou tyčku se západkami, které se zamknou otočením klíče.

Tipy na používání zámků pro boxy na nářadí

Dodržujte doporučení výrobce. Při otevírání zásuvek neaplikujte příliš mnoho síly. Zařízení byste mohly poškodit. Pokud vám odemknutí oddělení dělá problémy, zamykací mechanismus namažte a zkuste to znovu.

Oddělení zamykejte pouze použitím originálního klíče. Při použití improvizovaných nástrojů poškodíte celý mechanismus.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Chcete si koupit zámky pro boxy na nářadí a jiné příslušenství za dobrou cenu a bez námahy? Možné to je na stránce AUTODOC. Vytvořili jsme pro vás přehledný a snadno použitelný katalog, kde vše potřebné najdete několika kliknutími. Všechny produkty v tomto katalogu jsou levné a typické nejvyšší kvalitou. Na mnoho nástrojů nabízíme výhodné akce, které vám pomohou ušetřit. Zapomeňte na zbytečně vysoké ceny - objednejte si online na naší stránce nebo přes mobilní aplikaci ještě dnes!

loader Počkejte, prosím...