Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
53-3976
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Pneu 185/65 R15

Výrobci
Vyberte si z 700 kvalitních 185/65 R15 Gumy na auto!
Položek na stranu

185/65 R15 pneumatiky pro osobní auta se mohou instalovat na modely Volvo V70 a V40, Renault Logan a Megane, a také na jiné oblíbené modely. 185 je šířka profilu v mm, 65 je poměr výšky a šířky, a 15 je průměr ráfku. Tuto velikost mají často zimní pneumatiky.

Výhody

  • Dobrý výkon. Vysoký a úzký profil zvětšuje tlak kladen na kolo na povrchu cesty. Výsledkem je skvělá přilnavost na ledovém povrchu.
  • Redukce rizika smyku na vodě. Když auto používáte na rozbředlém sněhu nebo na mokré silnici, tyto pneumatiky vykonávají svou funkci mnohem lépe než širší modely.
  • Dobré tlumící vlastnosti. Tyto pneumatiky s vysokým profilem účinně absorbují vibrace na drsných cestách.
  • Nízká hlučnost. Dosáhne se díky malé kontaktní ploše s vozovkou.

Pneumatiky této velikosti naleznete v sortimentu výrobců Michelin, Austone, Star Performer, Federal, Powertrace, Meteor, Firestone, Uniroyal, Semperit, Kleber, a jiných.

Autodoc.cz je velký online obchod s 185/65 R15 pneumatikamipro osobní auta

Nakupujte kvalitní pneumatiky za dostupné ceny jednoduše. V online obchodě Autodoc.cz si můžete výhodně koupit 185/65 R15 pneumatiky pro osobní auta od výrobců s výbornou reputací. Během akcí prodáváme mnoho součástek za ještě nižší cenu. Pokud si chcete vybrat správně, kontaktujte naše odborníky z týmu pro zákazníky. Rádi vám odpovědí na otázky týkající se vlastností produktů a pomohou vám s vytvořením objednávky online během několika minut.