Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
15-8093
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Pneu 205/50 R17

Výrobci
Vyberte si z 700 kvalitních 205/50 R17 Gumy na auto!
Položek na stranu

205/50 R17 pneumatiky pro osobní auta patří mezi nízkoprofilové pneumatiky. Šířka profilu je 205 mm, poměr výšky a šířky je 50%, a průměr ráfku je 17 palců. Pneumatiky jsou kompatibilní s vozidly Audi A3, BMW řady 1, Daewoo Magnus, Ford C-Max, a mnohými dalšími. Často se instalují na zlepšení sportovních vlastností vozidla.

Výhody

  • Výborná akcelerační dynamika. Dosáhne se díky tomu, že na točení kol je třeba použít méně energie oproti použití širších pneumatik.
  • Snížení rizika smyku na vodě. Dosáhne se díky malé kontaktní ploše s vozovkou.
  • Stabilita při zatáčení ve vysoké rychlosti. Jedním z prvků většiny modelů je pevný rám. Zaručuje okamžité reakce na povely řízení.
  • Zkrácená brzdná dráha na asfaltových cestách. Obvykle mají tyto pneumatiky lepší výkon než pneumatiky s menším průměrem.
  • Spolehlivá přilnavost i v případě nouzového brzdění. Pneumatiky mají malou šířku profilu, proto dobře odvádějí teplo a zabraňují přehřívání, čímž se podporuje účinné brzdění.

Pneumatiky této velikosti naleznete v sortimentu výrobců Powertrace, Mastersteel, Superia, Barum, Sava, Seiberling, Falken, Kleber, Vredestein, Semperit a jiných.

Autodoc.cz je velký online obchod s 205/50 R17 pneumatikami pro osobní auta

Velice rádi vám ukážeme, že nakupování kvalitních pneumatik za nízké ceny je u nás možné a je jednoduché. Máme pro vás dostupné ceny na celý sortiment, proto si můžete koupit 205/50 R17 pneumatiky pro osobní auta za top cenu. Můžete využít i pomoc našeho týmu a nechat si poradit online. Pokud nemůžete k vytvoření objednávky navštívit naši stránku, vždy můžete využít naší mobilní aplikaci našeho online obchodu. Aplikace vám pomůže nakoupit potřebné věci odkudkoliv, pouze za použití smartphonu nebo tabletu.