Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
47-6097
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Pneu 215/55 R16

Výrobci
Vyberte si z 700 kvalitních 215/55 R16 Gumy na auto!
Položek na stranu

215/55 R16 pneumatiky pro osobní auta se instalují jako standardní pneumatiky na auta Audi A4, Chevrolet Cruze, Honda Civic, Opel Astra, Skoda Octavia, VW Golf, a jiná oblíbená vozidla. Označení znamenají: 215 je šířka profilu v mm, 55 je procentuální poměr výšky a šířky, a 16 je průměr ráfku v palcích.

Výhody

  • Výborná ovladatelnost na suchém asfaltu. Pneumatiky obvykle mají pevné boční stěny, které umožňují bezpečné zatáčení ve vysoké rychlosti.
  • Dobrá směrová stabilita. Relativně široká kontaktní plocha zaručuje předvídatelnou reakci na povely řízení, a minimální náklon karoserie.
  • Spolehlivá přilnavost na vozovce. Především letní pneumatiky jsou obvykle vyrobeny z gumové směsi, která neztrácí své vlastnosti ani při vysokých teplotách. S narůstající rychlostí se zlepšuje i trakce.
  • Rychlé brzdění. Díky velké kontaktní ploše s vozovkou se zaručuje velmi krátká brzdná dráha během nouzového brzdění.
  • Nízká cena. Produkty se prodávají levněji než pneumatiky s větším průměrem.

Pneumatiky této velikosti naleznete v sortimentu mnoha známých značek, například King Meiler, Star Performer, Goodride, Tristar, Debica, Nankang, Michelin, Pirelli, Yokohama, Goodyear, Continental, Nokian, Bridgestone, a jiné.

Autodoc.cz je velký online obchod s 215/55 R16 pneumatikami pro osobní auta

Pokud upřednostňujete nákup součástek během akcí, kontaktujte náš online obchod. U nás si můžete koupit 215/55 R16 pneumatiky pro osobní auta za nejvýhodnější cenu a získat je za rekordně krátkou dobu. Všechny online objednávky zpracujeme velmi rychle.