Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
10-3200
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Pneu 225/45 R17

Výrobci
Vyberte si z 700 kvalitních 225/45 R17 Gumy na auto!
Položek na stranu

225/45 R17 pneumatiky pro osobní auta mají tyto hodnoty: šířka profilu je 225 mm, poměr výšky a šířky je 45%, a průměr ráfku je 17 palců. Jsou to nízkoprofilové pneumatiky, které jsou oblíbené u majitelů aut, kteří preferují sportovní styl jízdy. Často jsou instalovány namísto pneumatik s menším průměrem, spolu s výměnou kol.

Výhody

  • Odolnost vůči opotřebení. Zesílený rám prodlužuje životnost pneumatiky a zabraňuje deformaci během provozu.
  • Vysokorychlostní index. V průměru je maximální povolená rychlost pro letní pneumatiky 240-300 km/h, a pro zimní pneumatiky - 160-200 km/h.
  • Zvětšená kontaktní plocha. Zkracuje se brzdná dráha a zaručuje se dobrá přilnavost na suchém asfaltu.
  • Udržení směrové stability vozidla. Odolné zóny ve vrchní části zaručují tuhost pneumatik během zatáčení. Kromě toho zaručují přesnou reakci na povely řízení.

Kvalitní pneumatiky s těmito parametry naleznete v katalozích mnoha výrobců. Nejoblíbenější značky jsou Zeta, Star Performer, Insa Turbo, Seiberling, Matador, Gislaved, Barum, Kumho, Continental, a Hankook.

Autodoc.cz je velký online obchod s 225/45 R17 pneumatikami pro osobní auta

Pokud nechcete ztrácet čas hledáním pneumatik za vhodnou cenu, které by se hodily pro vaše auto podle jeho technických vlastností, staňte se klientem v našem online obchodě. U nás najdete široký výběr produktů od různých výrobců, a 225/45 R17 pneumatiky pro osobní auta si vždy můžete koupit velmi rychle a levně. Objednejte si a přesvědčte se, že online nakupování může být výhodné.