Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
28-1594
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Pneu 225/50 R17

Výrobci
Vyberte si z 700 kvalitních 225/50 R17 Gumy na auto!
Položek na stranu

225/50 R17 pneumatiky pro osobní auta se továrně instalují do aut Acura TSX, Audi A5, BMW řady 3, Peugeot 607 a do jiných oblíbených modelů. Jsou také kompatibilní s mnohými auty značek Cadillac, Ford, Honda, a Hyundai. Označení znamenají: 225 je šířka profilu v mm, 55 je procentuální poměr výšky a šířky a 17 je průměr ráfku v palcích.

Výhody

Oproti pneumatikám s menším průměrem:

  • Zlepšená reakce při zatáčení. Relativně malý profil pomáhá udržet vozidlo stabilní při zatáčení. Kromě toho se pneumatiky méně deformují.
  • Možnost provozu auta při vysoké rychlosti. Výborná přilnavost pneumatik zaručuje vysoký stupeň bezpečnosti.
  • Zkrácená brzdná dráha na suchém i mokrém asfaltu. Pozitivní změna je dosažena zejména díky zvětšené kontaktní ploše s vozovkou, která je širší než u běžně používaných pneumatik.

Pneumatiky této velikosti naleznete v sortimentu značek: Zeta, Insa Turbo, Barum, Kumho, Gislaved, Debica, Laufenn, Falken, General, Sava, a jiných.

Autodoc.cz je velký online obchod s 225/50 R17 pneumatikami pro osobní auta

V našem online obchodě si můžete koupit vhodné pneumatiky rychle a levně. Na kartě produktu na stránce Autodoc.cz vždy najdete klíčové vlastnosti: hledání produktů podle potřebných parametrů vám tedy nezabere mnoho času. Díky našim dostupným cenám máte možnost koupit si 225/50 R17 pneumatiky pro osobní auta za minimální ceny. Kromě toho pro vás máme časté akce, díky kterým ušetříte ještě více. Pokud budete potřebovat podrobné informace o součástkách, kontaktujte naše odborníky z týmu pro zákazníky přes online chat, a rádi vám pomohou.