AccuLux SL 8 LED 456741 Pracovní svítilna 5hod, 3.4mAh
- Produktová řada: AccuLux SL 8 LED
- Baterie-kapacita [mAh]: 3.4
- Baterie: Li-Ion baterie
- Napětí baterie [V]: 3,4
- Doba nabíjení [hod.]: 5
- Doba svícení [hod.]: 5
- Design světla: LED
- Světelný tok [lm]: 200
- Typ ochrany (IP-kód): 54
- Počet LED diod: 2
- Dodávka energie: nabíjecí baterie
- Výška [mm]: 245
- Délka [mm]: 105
- Šířka [mm]: 120
- váha [g]: 730
- Materiál pláště: Plast
-
Barva:
červená / černá
- Dosah světla [m]: 150
- Číslo produktu: 456741
- Naše cena: 8281,50 Kč
- Výrobce: AccuLux
- EAN číslo: 4003189567414
- Stav: Nové
Už jste si někdy koupili tento produkt od AUTODOC: Pracovní svítilna 456741 AccuLux?
Zákaznické recenze a hvězdičková hodnocení pomáhají našim zákazníkům dozvědět se o produktu více a rozhodnout se, zda stojí za koupi. K výpočtu hvězdičkového hodnocení se užívá složitý algoritmus, který bere v úvahu, před jak dlouhou dobou byla recenze napsána, zda bylo zboží skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC a zda bylo vráceno, či nikoli.
Označení „ověřený nákup” ti umožňuje najít recenze od zákazníků, kteří si dané zboží opravdu zakoupili v online obchodě AUTODOC. Značka „ověřený nákup” se vztahuje na recenze položek zakoupených ze stejného účtu, ze kterého byly recenze odeslány. Recenze bez označení „ověřený nákup” stále považujeme za podstatné, avšak nemůžeme zaručit, že zboží popsané v těchto recenzích bylo skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC.
Otázky a odpovědi
Chtěli byste se dozvědět víc o AccuLux Pracovní lampa dílenská?
Přečtěte si Pracovní svítilna 456741 často kladené dotazy a hodnocení zákazníků!
Potřebujete pomoc? Kontakt
Každá objednávka nad 2700 Kč hodnoty tovaru má v rámci Česká republika doručení zdarma. Pokud je celková suma objednávky do 2700 Kč, poštovné činí 235,00 Kč.
Vaše nedávno zobrazené produkty
ACKOJA A26-0401 Vzduchový filtr
Délka: 168 mm, Vložka filtru
STARK SKKM-0340066 Kompresor, klimatizace
SD7H15, PAG 100, R134a, s kompresorovým olejem PAG