Použijte naše vyhledávání Autodoc.cz — Horká linka a zákaznický servis náhradních dílů

1,000,000 autodílů - najděte si vhodný náhradní díl pro vaše auto Příklad

0 Předměti
#
0,00 CZK
Firma

Režie: Alexej Erdle

Daňové identifikační číslo TVA: DE260634589
Registrace: HRB 114045 B, Soud prvního stupně Berlin-Charlottenburg.

Adresa:

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin

E-mail: info@autodoc.cz
Web: www.autodoc.cz

Webové stránky www.autodoc.cz obsahuje odkazy na jiné stránky. Společnost Autodoc GmbH neodpovídá za obsah těchto stránek. Uživatelé mohou procházet výše uvedené odkazy na vaše vlastní riziko.

Online řešení sporů (ODR) Informace
V rámci online řešení sporů (ODR), Evropská Komise nabízí platformu, kterou najdete na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.
Naše společnost není připravena ani povinna se účastnit procesu řešení sporů jakékoli arbitrární rady zákazníků.


Vyloučení odpovědnosti

Obsah nabídky online
Autor nezodpovídá za aktuálnost, správnost, úplnost nebo kvalitu poskytovaných informací. Všechny nároky na ručení vůči autorovi ohledně materiálu nebo nepodstatné škody vyplývající z použití nebo použití informací nebo použití nesprávných a neúplných informací, jsou vyloučeny. Autor tvrzení jsou možné v případě, že jsou výsledkem úmyslného jednání či hrubé nedbalosti společnosti.

Internetové nabídky obsahuje žádný závazek ze strany společnosti. Autor musí mít právo bez předchozího upozornění změnit, doplnit, odstranit jednotlivé stránky nebo celou větu, pozastavit nebo přerušit zveřejnění návrhu.

Odkazy
Pokud jde o přímé a nepřímé odkazy (hiperodkazy) na jiné webové stránky není v autorově oblasti aktivit společnost pouze tehdy je-li to věděli o jejich obsahu a technické prostředky, aby se zabránilo používání nelegálního obsahu. Autor se tímto výslovně prohlašuje, že v době propojení příslušné stránky neobsahuje nelegální obsah. Autor není schopen ovlivnit současnou i budoucí design, obsah nebo autorství propojených stránek.

Autor sám vzdálenosti od všech obsah propojených stránek, které byly změněny po spojení. To platí pro všechny odkazy na našich stránkách, stejně jako cizí záznamy v podpisu do knihy návštěv, fór a konferencí společnosti. Za ilegální, chybné nebo neúplné obsahy stránek, jakož i škody vyplývající z použití nebo použití informací obsažených na ně je na vlastníky příslušných míst, a ne ten, který zaúčtoval odkazy na tyto stránky.

Autorská práva a práva ochranných známek
Ve všech publikacích autor se snaží respektovat autorská práva vlastníků grafiky a zvukového materiálu, videa, texty, používají své vlastní nebo licencované grafiky a zvukového materiálu, videa a texty.

O všech návrzích copyright chráněné značky a ochranné známky jsou s výhradou příslušných ustanovení bez omezení, zákony o ochraně známek a práv na jejich příslušných vlastníků. Zmínka o ochranné známky a známky ještě neznamená, že nejsou chráněny zákonem!

Společnost je vlastníkem autorských práv pro publikované a kompilované objekty. Jakékoliv kopírování není povoleno použití grafiky, zvukových materiálů, videosekvencí a textů v jiných elektronických nebo tištěných publikacích bez výslovného souhlasu Autodoc GmbH.

Právní platnost tohoto vyloučení odpovědnosti
Toto omezení je nutné považovat jako část webové stránky, v nichž odkazu na tuto stránku. Jestliže části nebo jednotlivé formulace tohoto textu nejsou, nejsou nebo již nejsou legální a správné, to nemá vliv na obsah a platnost zbývající části dokumentu.


Kupte si online za zlevněné ceny, speciální nabídky a akce - TecDoc Inside

Zde zobrazená data, zejména celá databanka, nesmí být kopírovány. Data ani celá databanka, nesmí být bez předchozího souhlasu kopírovány, rozšiřovány a/nebo nesmí být toto umožněno třetím stranám. Uvedené jednání bude představovat poškození autorského práva a jako takové bude postihnuto.

Mezinárodní zákaznický servis

Zákaznický servis v Česká republikainfo@autodoc.deAutodoc.cz – Horká linka a zákaznický servis

© 2017 www.autodoc.cz: AUTODOC online obchod

Nový vyhledávač na stránce vám usnadní najít přesně to, co hledáte. Vyhledejte vše, co potřebujete

Druh požadavku Příklad
Autodíly Lambda sonda
Autodíly + Výrobce Lambda sonda STARK
Autodíly + Výrobce vozidla Lambda sonda HYUNDAI
Autodíly + Číslo produktu Lambda sonda SKLS-0140092
Číslo produktu SKLS-0140071
Číslo produktu + Výrobce SKLS-0140082 STARK
OEN 03240083
OEN + Výrobce 05165119 STARK
loader Počkejte, prosím...