Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
O společnosti

Představenstvo: Sandra Dax (výkonná spoluředitelka), Dmitri Zadorojnij (výkonný spoluředitel)
Předseda dozorčí rady: Alexey Kletenkov
Obchodní rejstřík: HRB 247677 B
Amtsgericht Berlin – Charlottenburg (okresní soud v Berlíně, městská část Charlottenburg)
IČ DPH: DE260634589
Registrované sídlo:
AUTODOC SE
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlín
Německo
Telefonní čislo: +420 228 883 822
Fax: +49 30 208 478 250
E-mail: [email protected]
Web: www.autodoc.cz

Informace k online řešení sporů (ODR)

V rámci online řešení sporů (ODR), Evropská komise nabízí platformu, kterou najdete na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Naše společnost není připravena ani povinna se účastnit procesu řešení sporů jakékoli Arbitrární rady uživatelů.

Zbavení odpovědnosti

Odkazy

U přímých nebo nepřímých odkazů na jiné stránky ("hypertextové odkazy"), které jsou mimo odpovědnosti autora, je odpovědnost platná pouze v těch případech, kdy autor obsahu má technické a přiměřené možnosti k zabránění používání ilegálního obsahu. Autor prohlašuje, že v době, kdy odkazy byly přidány, neobsahovaly jakýkoliv nelegální obsah na odkazovaných stránkách. Autor nemá žádný vliv na aktuální a budoucí podobu, obsah či autorství odkazovaných stránek. Proto se autor distancuje od jakéhokoli obsahu na odkazovaných stránkách, v případě, že by byl změněn poté, co byly přidány odkazy na stránku. To platí pro všechny přidané odkazy na internetu, a také další odkazy do knihy hostů, diskuzního fóra atd. Za nezákonné, nepravdivé nebo neúplné obsahy a především za škody vyplývající z použití či nepoužití takovýchto informací, pouze vlastník lokality, na jehož místě tato žádost byla podána, musí převzít plnou odpovědnost, ale ne ten, kdo odkazuje na odpovídající publikaci.

Autorská práva a ochranné známky

Autor musí dodržovat autorská práva ve všech publikacích, na všechny použité grafiky, zvukové a video soubory a texty; používat samostatně vytvořené grafiky, zvukové a video soubory a texty nebo používat grafiky, zvukové a video soubory a texty, které nevyžadují žádnou licenci. Vše výše uvedené v internetové nabídce a všechny značky a ochranné známky chráněné třetími stranami jsou předmětem zákona o registrovaných ochranných známkách a vlastnických práv. Informace založené pouze na jednoduché zmínce ohledně výše uvedených skutečností nejsou chráněny právy třetích osob! Autorská práva patří výhradně autorovi stránek ve vztahu k zveřejněným materiálům nebo materiálům, které byly vytvořeny samotným autorem. Rozmnožování nebo použití takových grafik, zvukových a video souborů a textů v jiných webových nebo tištěných publikacích bez souhlasu autora není povoleno.

Právní platnost tohoto zbavení odpovědnosti

Toto zbavení odpovědnosti je nedílnou součástí webové stránky, ze které jste následovali tuto stránku. Pokud některé části nebo některé výroky tohoto textu neodpovídají nebo nejsou zcela v souladu s platnou legislativou, zbývající textový obsah zůstává v plné platnosti a účinnosti.