Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
Firma

Režie: Alexej Erdle, Christian Gisy, Vitalij Kungel, Max Wegner

Daňové identifikační číslo TVA: DE260634589
Registrace: HRB 114045 B, Soud prvního stupně Berlin-Charlottenburg.

Adresa:

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin
Telefonní čislo: +420 228 883 822
E-mail: [email protected]
Web: www.autodoc.cz

Webové stránky www.autodoc.cz obsahuje odkazy na jiné stránky. Společnost Autodoc GmbH neodpovídá za obsah těchto stránek. Uživatelé mohou procházet výše uvedené odkazy na vaše vlastní riziko.

Online řešení sporů (ODR) Informace
V rámci online řešení sporů (ODR), Evropská Komise nabízí platformu, kterou najdete na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Naše společnost není připravena ani povinna se účastnit procesu řešení sporů jakékoli arbitrární rady zákazníků.


Vyloučení odpovědnosti

Obsah nabídky online
Autor nezodpovídá za aktuálnost, správnost, úplnost nebo kvalitu poskytovaných informací. Všechny nároky na ručení vůči autorovi ohledně materiálu nebo nepodstatné škody vyplývající z použití nebo použití informací nebo použití nesprávných a neúplných informací, jsou vyloučeny. Autor tvrzení jsou možné v případě, že jsou výsledkem úmyslného jednání či hrubé nedbalosti společnosti.

Internetové nabídky obsahuje žádný závazek ze strany společnosti. Autor musí mít právo bez předchozího upozornění změnit, doplnit, odstranit jednotlivé stránky nebo celou větu, pozastavit nebo přerušit zveřejnění návrhu.

Odkazy
Pokud jde o přímé a nepřímé odkazy (hiperodkazy) na jiné webové stránky není v autorově oblasti aktivit společnost pouze tehdy je-li to věděli o jejich obsahu a technické prostředky, aby se zabránilo používání nelegálního obsahu. Autor se tímto výslovně prohlašuje, že v době propojení příslušné stránky neobsahuje nelegální obsah. Autor není schopen ovlivnit současnou i budoucí design, obsah nebo autorství propojených stránek.

Autor sám vzdálenosti od všech obsah propojených stránek, které byly změněny po spojení. To platí pro všechny odkazy na našich stránkách, stejně jako cizí záznamy v podpisu do knihy návštěv, fór a konferencí společnosti. Za ilegální, chybné nebo neúplné obsahy stránek, jakož i škody vyplývající z použití nebo použití informací obsažených na ně je na vlastníky příslušných míst, a ne ten, který zaúčtoval odkazy na tyto stránky.

Autorská práva a práva ochranných známek
Ve všech publikacích autor se snaží respektovat autorská práva vlastníků grafiky a zvukového materiálu, videa, texty, používají své vlastní nebo licencované grafiky a zvukového materiálu, videa a texty.

O všech návrzích copyright chráněné značky a ochranné známky jsou s výhradou příslušných ustanovení bez omezení, zákony o ochraně známek a práv na jejich příslušných vlastníků. Zmínka o ochranné známky a známky ještě neznamená, že nejsou chráněny zákonem!

Společnost je vlastníkem autorských práv pro publikované a kompilované objekty. Jakékoliv kopírování není povoleno použití grafiky, zvukových materiálů, videosekvencí a textů v jiných elektronických nebo tištěných publikacích bez výslovného souhlasu Autodoc GmbH.

Právní platnost tohoto vyloučení odpovědnosti
Toto omezení je nutné považovat jako část webové stránky, v nichž odkazu na tuto stránku. Jestliže části nebo jednotlivé formulace tohoto textu nejsou, nejsou nebo již nejsou legální a správné, to nemá vliv na obsah a platnost zbývající části dokumentu.