Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
14-1218
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

AUTODOC BONUSOVÝ PROGRAM

Pravidelným zákazníkům obchodu AUTODOC nabízíme ještě více výhod!

Objednejte si a získejte bonusové CZK na váš účet již do jednoho týdne!

Bonus+ CZK
Co rozhoduje o tom, jaký vysoký bonus dostanu k objednávce?
Chcete-li zjistit výšku bonusu, který se připíše na váš účet, kupujte si hlavně produkty označené slovem "BONUS". Díky těmto produktům určitě dostanete určitý bonus na váš účet. Pozor: během vytváření objednávky se může hodnota bonusu změnit: podle země doručení; pokud dodavatel změnil cenu položky/položek; pokud jste vyměnili položky obsažené ve vaší objednávce za alternativní produkty; pokud jste zaplatili za objednávku použitím nasbíraných bonusů.
Bonus
Kdy dostanu své bonusy?
Bonusy vám připíšeme 7 dní po odeslání vaší objednávky z našeho skladu. Částku bonusů si můžete prohlédnout ve vašem osobním účtu na stránce AUTODOC.
Jak mohu použít moje bonusové CZK?
1 bonusové CZK je ekvivalentem 1CZK. Sbírejte bonusy a použijte je k zaplacení až 10% z celkové částky vašeho dalšího nákupu. Bonusy můžete použít kdykoliv, při jakékoliv objednávce! Chcete-li to takto udělat, klikněte na možnost "Uplatnit bonus" na stránce v pokladně při dokončování objednávky, a vaše celková suma objednávky se okamžitě sníží o částku dostupných bonusů, které jsou dostupné na vašem účtu (maximálně do 10% z celkové hodnoty objednávky). Aktuální Obchodní podmínky bonusového programu jsou platné od 23.07.2019.
 30 dní
Jakou dlouhou platnost mají tyto bonusy?
Bonusy platí 30 dní ode dne jejich připsání na váš účet. Pokud chcete, aby bonusy zůstali na účtu déle, stačí jen vytvořit další objednávku a doba jejich platnosti se prodlouží o dalších 30 dní ode dne vaší poslední objednávky. Pokud vrátíte produkty, za které jste získali bonus, tento bonus bude odečten z vašeho bonusového účtu.
Bonus
Existují nějaké produkty, za které nemohu získat bonus?
Ano, za některé produkty nelze získat bonus - jako například produkty s nízkou cenou a jiné specifické produkty, zboží s vysokým obratem, za které je technicky nemožné udělovat bonusy.
Jak mohu využít své bonusy, pokud se moje auto často nekazí?
V AUTODOC pro vás máme kromě náhradních dílů potřebných pro vaše auto i mnoho produktů, které se vám budou hodit při každodenním používání vozu. Přejděte do části Příslušenství a použijte své bonusy na nákup produktů péče o auto, příslušenství do interiéru auta, nebo na nákup různých jiných zařízení pro motoristy.
Podle čeho se určuje výška uděleného bonusu? Má to vliv na ceny?
Naši zákazníci jsou již zvyklí na fakt, že AUTODOC vždy nabízí nejnižší ceny a nejlepší nabídky produktů pro automobily. V tomto trendu samozřejmě plánujeme pokračovat! Díky naší aktivní spolupráci s dodavateli a výrobci autodílů vám klidně můžeme dát bonusy bez navýšení cen zboží.
 Záloha
Je zde nějaké omezení v rámci využívání bonusů?
Bonusy mohou být použity pouze na zaplacení zboží ve vaší objednávce. Znamená to tedy, že bonusy nelze použít například na náklady za dopravu, při službě Safe Order (Bezpečná objednávka) nebo při platbě zálohy. Slevové poukazy nejsou platné v kombinaci s bonusy v rámci stejné objednávky. V případě vrácení zboží se bonusy, které jste získali za toto zboží, odepíší.
14674012
zákazníků již využilo své bonusy!
Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně bonusového systému, neváhejte a zanechte nám požadavek prostřednictvím níže uvedeného formuláře:
Odeslat