AUTEC TIGRIS 15 palec černá přední leštěná alu kolo 6,0x15 ET30 5x112 DIA 66,6
- Hloubka zálisu (ET) [mm]: 30
- Kruhový vyvrt Ø 2 [mm]: 112
- Rozměr ráfku ( v palcích ): 15
- Ráfky: alu kolo
- Šířka ráfku ( v palcích ): 6,0
-
Barva:
černá přední leštěná
- Produktová řada: AUTEC TIGRIS
- Počet děr ráfku kola: 5
- Centrovací průměr [mm]: 66,6
- Číslo produktu: TG6015305071711
- Výrobce: AUTEC
- EAN číslo: 4250325733800
- Stav: Nové
Už jste si někdy koupili tento produkt od AUTODOC: Ráfek TG6015305071711 AUTEC?
Zákaznické recenze a hvězdičková hodnocení pomáhají našim zákazníkům dozvědět se o produktu více a rozhodnout se, zda stojí za koupi. K výpočtu hvězdičkového hodnocení se užívá složitý algoritmus, který bere v úvahu, před jak dlouhou dobou byla recenze napsána, zda bylo zboží skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC a zda bylo vráceno, či nikoli.
Označení „ověřený nákup” ti umožňuje najít recenze od zákazníků, kteří si dané zboží opravdu zakoupili v online obchodě AUTODOC. Značka „ověřený nákup” se vztahuje na recenze položek zakoupených ze stejného účtu, ze kterého byly recenze odeslány. Recenze bez označení „ověřený nákup” stále považujeme za podstatné, avšak nemůžeme zaručit, že zboží popsané v těchto recenzích bylo skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC.
Otázky a odpovědi
Chtěli byste se dozvědět víc o AUTEC Ráfek?
Přečtěte si Ráfek TG6015305071711 často kladené dotazy a hodnocení zákazníků!
Potřebujete pomoc? Kontakt
Každá objednávka nad 2700 Kč hodnoty tovaru má v rámci Česká republika doručení zdarma. Pokud je celková suma objednávky do 2700 Kč, poštovné činí 235,00 Kč.
Vaše nedávno zobrazené produkty
částka nezahrnuje příplatek za nadrozměrné zboží
NRF 49588 Spojka, větrák chladiče