LOCTITE 574 231561 Těsnicí materiál na pouzdra / příruby

- Verze: 574
-
Barva:
oranžová
- Typ kontejneru: Láhev, Tuba
- objem: 250
- Chemická vlastnost: olejuvzdorný
- od rozsahu teploty [°C]: -55
- Rozsah teploty do [°C]: 150
- Doba montáže [min]: 10
- Číslo produktu: 231561
- Naše cena: 2823,50 CZK
- Výrobce: LOCTITE
- Produktová kategorie výrobce LOCTITE Tmel přírub
- EAN číslo: 5010266223414
- Stav: Nové
Cena vč. 21 % DPH
Už jste si někdy koupili tento produkt od AUTODOC: Těsnicí materiál na pouzdra / příruby 231561 LOCTITE?
Zákaznické recenze a hvězdičková hodnocení pomáhají našim zákazníkům dozvědět se o produktu více a rozhodnout se, zda stojí za koupi. K výpočtu hvězdičkového hodnocení se užívá složitý algoritmus, který bere v úvahu, před jak dlouhou dobou byla recenze napsána, zda bylo zboží skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC a zda bylo vráceno, či nikoli.
Označení „ověřený nákup” ti umožňuje najít recenze od zákazníků, kteří si dané zboží opravdu zakoupili v online obchodě AUTODOC. Značka „ověřený nákup” se vztahuje na recenze položek zakoupených ze stejného účtu, ze kterého byly recenze odeslány. Recenze bez označení „ověřený nákup” stále považujeme za podstatné, avšak nemůžeme zaručit, že zboží popsané v těchto recenzích bylo skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC.
Otázky a odpovědi
Chtěli byste se dozvědět víc o LOCTITE Těsnicí materiál na pouzdra / příruby?
Přečtěte si Těsnicí materiál na pouzdra / příruby 231561 často kladené dotazy a hodnocení zákazníků!
Potřebujete pomoc? Kontakt
Každá objednávka nad 2700 CZK hodnoty tovaru má v rámci Česká republika doručení zdarma. Pokud je celková suma objednávky do 2700 CZK, poštovné činí 235,00 CZK.