1,000,000 autodílů - najděte si vhodný náhradní díl pro vaše auto Příklad

0 Položek
#
Váš košík je prázdný
0,00 CZK

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu a intervaly výměny dílů vašeho auta značky NISSAN LEAF

Nissan Leaf

Výroba 5-dveřového hatchbacku Nissan Leaf elektromobil začala v roce 2010 a stále trvá. Výroba probíhá v Japonsku, USA a Velké Británii. Nissan Leaf získal v roce 2011 ocenění Evropské auto roku.

Nissan Leaf I. generace

Model Nissan Leaf byl postavený na nové platformě Nissan V. Nejtěžší prvek auta – baterie – je umístěný nad spodní částí pod předními sedadly. Zabezpečuje automobilu dobrou stabilitu. Charakteristickými znaky auta jsou dynamika zrychlení a dobrá viditelnost. Dojezdová vzdálenost je 175 km.

Baterie auta se dá nabít použitím stanice na dobíjení baterií nebo domácí zásuvkou. Cyklus nabíjení je 8 hodín pod napětím 220 V a intenzitou proudu 30 A. Baterie se dá nabít na 80% za 30 minut, pokud je napětí dvakrát vyšší a proudová intenzita je 125 A. Auta jsou vybavené 2 zástrčkami pro nabíjení; jsou umístěné ve výklenku pod logem společnosti na předním panelu.

Exteriér auta vypadá dobře a je rezervovaný. Velké přední světla zabírají dost místa – od předního nárazníku až po čelní sklo vedle kapoty. Malé mlhové světla jsou umístěné ve výklencích ve spodní části nárazníku, který je dekorovaný kompaktní mřížkou chladiče s chromovaným panelem.

Interiér auta je dost neobvyklý. Přístrojová deska je displej, který ukazuje rychlost, stav baterie, dojezdovou vzdálenost a ostatní důležité informace. Interiérová výzdoba je vytvořená pomocí kvalitních plastových a praktických levných materiálů. Charakteristický znak modelu Nissan Leaf je tichý chod stroje, protože nemá benzínový motor.

Nissan Leaf – facelift I. generace

Model Nissan Leaf prošel restylizací v roce 2013. Výrobci změnili uspořádání elektronických systémů a zvýšili obsah kufru o 40 litrů. Kontrolní tlačítka na přístrojové desce jsou umístěné pohodlněji pro řidiče. Objevil se i vyhřívaný volant a zadní sedadla. Dojezdová vzdálenost obnoveného auta je 190 km. Auto prošlo další renovací v roce 2015. Dojezdová vzdálenost se zvýšila na 250 km a baterie měla hmotnost 21 kg. Auta byly vybavené navigačním systémem NissanConnect EV.

Nissan Leaf II. generace

Druhá generace modelu Nissan Leaf, nazvaná IDS, byla představená v listopadu 2015. Výrobce instaloval novou baterii, která umožňovala dojezd 450 km. Nový tvar karosérie s vylepšenými aerodynamickými vlastnostmi poskytuje nižší spotřebu energie. Do nového auta byl též nainstalovaný autopilot Pilot Drive. Při provozu jsou hlavní přístroje a volant schované pod přístrojovou deskou, až pokud není aktivovaný mód Manual Drive.

Nový vyhledávač na stránce vám usnadní najít přesně to, co hledáte. Vyhledejte vše, co potřebujete

Druh požadavku Příklad
Autodíly Zapalovaci svicka
Autodíly + Výrobce Zapalovaci svicka BOSCH
Autodíly + Výrobce vozidla Zapalovaci svicka CADILLAC ESCALADE
Autodíly + Číslo produktu Zapalovaci svicka 0 242 230 534
Číslo produktu Z188
Číslo produktu + Výrobce PT16VR13 DENSO
OEN 101000063AA
OEN + Výrobce 101000065AA BERU
loader Počkejte, prosím...