1,000,000 autodílů - najděte si vhodný náhradní díl pro vaše auto Příklad

0 Položek
#
Váš košík je prázdný
0,00 CZK

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu a intervaly výměny dílů vašeho auta značky NISSAN PIXO

Nissan Pixo

Městská auta Nissan Pixo s pohonem předních kol byly vyrobené v letech 2009-2013. Během těchto čtyř let byla vyvinuta pouze jedna generace.

Historie Nissan Pixo

Představení Nissan Pixo se konalo na autosalonu v Paříži v roce 2008. Vůz vstoupil na trh na začátku příštího roku. Tento model byl k dispozici v pětidveřovém typu karosérie hatchback. Uvnitř je namontováno jedno sedadlo řidiče a tři sedadla pro cestující.

Hlavní prvky osvětlení byly spojené do dvou velkých bloků ve tvaru kapky. Mezi mlhové světlomety, které byly zabudovány do předního nárazníku, byla mřížka chladiče s velkými čtvercovými buňkami. Na masce Nissan Pixo bylo lisování ve tvaru lichoběžníku.

Na horní části zadních dveří je namontováno třetí brzdové světlo. Dveře jsou vybavené stěrači. Na širokých černých pásech na straně bylo umístěno masivní zadní osvětlení dílů. Auto bylo dostupné v červené barvě karosérie, ale za příplatek byly dostupné i jiné barvy.

Základní konfigurace Nissan Pixo je vybavená elektrickým posilovačem řízení, elektronickým rozdělením brzdné síly (EBD), protiblokovacím brzdovým systémem (ABS), systémem nouzového brzdění (brzdový asistent), čtyřmi airbagy, přestavitelným sloupkem řízení a montážním systémem pro dětské sedačky typu Isofix.

Další možnosti vybavení byly mlhovky, stabilizace podvozku (ESP), elektrické ovládání předních oken, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, nastavitelné sedadlo řidiče, CD audio systém se dvěma reproduktory, klimatizace s filtračním systémem a sklopná zadní sedadla.

Vůz má rozvor 2360 mm. Jeho celková hmotnost je 930-955 kg. Motory Nissan Pixo splňují ekologické normy EURO 5 a během nárazových zkoušek EuroNCAP dostal vůz jen tři hvězdy.

Nissan Pixo na různých trzích

V Indii bylo auto komerčně dostupné pod názvem Suzuki Alto a Maruti Suzuki India.

Nový vyhledávač na stránce vám usnadní najít přesně to, co hledáte. Vyhledejte vše, co potřebujete

Druh požadavku Příklad
Autodíly Brzdový Kotouč
Autodíly + Výrobce Olejový Filtr RIDEX
Autodíly + Výrobce vozidla Zapalovací Svíčka ROVER
Autodíly + Číslo produktu List Stěrače 298W0062
Číslo produktu 298W0046
Číslo produktu + Výrobce SKWIB-0940045 STARK
OEN 93196007
OEN + Výrobce 93196010 RIDEX
loader Počkejte, prosím...