Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Michelin Pneu

Vyberte si z 700 kvalitních Michelin Pneumatiky na osobní vozidla!
Položek na stranu 20

Michelin pneumatiky pro osobní auta vyrábí firma se stejným názvem se sídlem ve francouzském městě Clermont-Ferrand. Společnost vlastní mnoho vynálezů, například radiální pneumatiky.

7 faktů o značce Michelin

 1. Společnost byla založena v roce 1889 bratry Andrém a Edouardem Etienne Michelin.
 2. Dnes má společnost více než 60 továren v 17 zemích světa.
 3. Společnost každý rok vyrobí více než 160 milionů Michelin pneumatik pro osobní auta. Asi 40% z nich se prodává v Evropě.
 4. Firma je lídrem ve výrobě ekologických pneumatik, které šetří palivo.
 5. Produkty jsou vyráběny podle konceptu Total Performance, který aplikuje použití vynálezů z vlastního výzkumného střediska.
 6. Všechny produkty společnosti patří do prémiového cenového segmentu a zaručují nejvyšší stupeň bezpečnosti.
 7. Společnost je známá nejen jako výrobce pneumatik, ale i jako zakladatel známého hodnocení restaurací - "The Red Guide" (French Le Guide Rouge) a to od roku 1900.

Druhy Michelin pneumatik pro osobní auta

 • Letní. Nejoblíbenější jsou tyto modely:
  • Energy XM2. Extra silné. Mají široké drážky s různou hloubkou pro účinné odvádění vody. Přispívají k lepší úspoře paliva.
  • Energy Saver. Použití jedinečné gumové směsi Eco Grip přispívá k lepší úspoře paliva. Pneumatiky jsou typické stabilitou díky zvětšené kontaktní ploše.
  • Primacy4. Drážky na odvádění vody jsou o 22% širší oproti jiným výrobkům. Výrazně se tím redukuje riziko smyku na vodě. Tyto pneumatiky mají indikátory opotřebení.
  • Pilot Sport4, Cup 2, a Sport4 S. Tyto pneumatiky jsou určeny pro sportovní vozy. Většina z nich je vhodná pro provoz ve vysoké rychlosti až do 300 km/h. Díky použití kombinace kovu a nylonových vláken se dosahuje skvělá ovladatelnost a účinné brzdění.
 • Zimní. Katalog s Michelin pneumatikami pro osobní auta obsahuje tyto modely:
  • Pilot Alpin. Čepele jsou vyrobeny v třech různých velikostech a instalovány pod úhlem. Umožňuje to rychle odstranit roztátý sníh z kontaktní plochy, čímž se zlepšuje přilnavost.
  • Pilot Alpin 5. Tyto pneumatiky zkracují brzdnou dráhu na kluzkých cestách. Jsou odolné vůči opotřebení díky přítomnosti dodatečných vrstev gumové směsi.
  • Alpin 6. Hlavním prvkem je přítomnost drážek pro odvádění sněhu, který se zde vyskytne během používání. Takto si i opotřebená pneumatika zachová své vlastnosti.
  • X-Ice 3. Díky velkému počtu bloků dezénu zaručují tyto pneumatiky rychlou akceleraci a krátkou brzdnou dráhu na zasněžených cestách.
  • X-Ice North 4. Tyto pneumatiky mají množství ocelových hrotů a jsou vhodné na ledové cesty. Produkt zaručuje vysokou míru stability a dobrou ovladatelnost.
 • CrossClimate. Celoroční pneumatiky. Díky symetrickému směrovému vzoru rychle odvádějí vodu. Tyto pneumatiky mají čepele dvou druhů: hladké pro lepší přilnavost na suchém a čistém povrchu, a čepele s ostrými hranami do sněhu.

Autodoc.cz je velký online obchod s pneumatikami pro osobní auta

Pokud si chcete koupit kvalitní pneumatiky za nízkou cenu, zaregistrujte se v našem online obchodě. U nás si můžete rychle a levně koupitMichelin pneumatiky pro osobní auta, a mnoho jiného. Sledujte naše akce online a ušetřete.