Plus
Zkusit prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
Využijte prémiové výhody služby AUTODOC PLUS
Získejte dvakrát více bonusů a ušetřete na nákladech za doručení.
Roční poplatek
Basic
495 CZK
ready-sticker@2xOznačení 'Připraveno k odeslání' na produktech
  • 20% sleva na Bezpečnou objednávku
  • Status prioritní objednávky
Výborná nabídka
Roční poplatek
Optimum
1016 CZK
plus-bonus2@2xDvakrát více bonusů!
ready-sticker@2xOznačení 'Připraveno k odeslání' na produktech
  • 35% sleva na Bezpečnou objednávku
  • Status prioritní objednávky
Roční poplatek
Professional
2059 CZK
plus-bonus4@2xsleva na doručení
ready-sticker@2xOznačení 'Připraveno k odeslání' na produktech
20-percent-sticker@2xOsobní sleva -20% pro předplatitele
  • Dvakrát více bonusů!
  • 50% sleva na Bezpečnou objednávku
  • Status prioritní objednávky

ZKUŠEBNÍ VERZE ZDARMA - 30 dní

Vyzkoušet nyní
Sleva na doručení
280,00 CZK
Standardní cena za doručení
196,00 CZK
Cena za doručení pro předplatitele služby AUTODOC PLUS
atd-logo-plus atd-plus
alt
Předplatitel služby AUTODOC atd-plus získá dvakrát více bonusů oproti standardním hodnotám bonusového programu AUTODOC.
Jak se vaše osobní bonusová částka liší od standardní si můžete zkontrolovat prostřednictvím platby za balík Optimum nebo Professional a přihlášením se do vašeho osobního účtu.
-20%
Vaše sleva bude vždy vyšší než průměrná sleva na webové stránce.
Pokud na stránce nabízíme 15% slevu, při předplatitelském programu AUTODOC PLUS můžete kdykoliv využít až 20% slevu.
Osobní sleva pro předplatitele
Sleva na Bezpečnou objednávku
Staňte se předplatitelem služby AUTODOC PLUS a ušetříte až 20%, 35% nebo až 50% na možnosti Bezpečná objednávka. Vyberte si balíček, který vám bude nejvíce vyhovovat, a získejte ještě lepší nabídky.
Možnost Bezpečná objednávka umožňuje vrátit zboží bez udání důvodu do 200 dnů ode dne nákupu. Standardní lhůta pro vrácení je pouze 14 dní.
Status prioritní objednávky
Produkty, které jsou na naší stránce ihned dostupné k odeslání, mají speciální nálepku. Při výběru těchto produktů si je můžete na chvíli zarezervovat, a po zaplacení získá vaše objednávka status nejvyšší priority, což znamená ještě rychlejší sesbírání jednotlivých položek do vaší objednávky.
Po zaplacení za službu AUTODOC PLUS získáte přístup k výše uvedeným službám na 1 kalendářní rok (nebo na 1 měsíc, pokud si zvolíte možnost měsíční platby).
atd-plus
Všeobecné obchodní podmínky pro program Autodoc Plus („Všeobecné podmínky Plus“)

Svou registrací v programu Autodoc Plus prohlašujete, že souhlasíte s následujícími Všeobecnými obchodními podmínkami svého členství.

1. Poskytovatel a smluvní partner

Vaším smluvním partnerem je

Autodoc GmbH
Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlín

Е-mail: [email protected]
Web: www.autodoc.cz

Jednatel: Alexej Erdle

DIČ: DE260634589
Obchodní rejstřík: HRB 114045 B Tribunal da Comarca de Berlim-Charlottenburg
dále označovaný jako „Autodoc“ nebo „my“.

2. Definice pojmů


Zde naleznete vysvětlení pro pojmy, které jsou důležité pro vaše členství v programu Autodoc Plus.

„Status prioritní objednávky“: Pomocí této virtuální samolepky se označuje zboží, které je k dispozici v našich vlastních skladech. Tuto virtuální samolepku mohou spatřit pouze členové programu Autodoc Plus.

„Bonus pro vaši objednávku se zdvojnásobuje“: Na každou objednávku v rámci členství v programu Optimum nebo Professional Autodoc Plus se ve srovnání s běžnými podmínkami bonusového programu poskytuje dvojnásobný bonus.

„20procentní sleva na určité zboží“: Společnost Autodoc poskytuje členům svého programu Autodoc Plus Professional u určitého zboží slevu ve výši 20 procent původní ceny. Pokud činí sleva pro zákazníky, kteří neuzavřeli členství v programu Autodoc Plus Professional, méně než 20 procent původní ceny, zvýší se tato sleva pro členy programu Autodoc Plus Professional na 20 procent. V případě řádně slevy ve výši více než 20 procent z původní ceny obdrží členové programu Autodoc Plus Professional řádnou a pro ně výhodnější slevu.

„Objednávejte bezpečně“: Platí výklad doplňkové varianty „Objednávejte bezpečně“ pod bodem 6 Všeobecných obchodních podmínek Autodoc pro všechny objednávky. Tato varianta bude pro členy programu Autodoc nabídnuta se slevou a bude umožňovat zaslat zboží během prvních 200 dnů bez uvedení důvodu bezplatně zpět. „Objednávejte bezpečně“ není pro členy programu Autodoc Plus k dispozici pro objemné zboží, pneumatiky a ráfky, a dále pro zboží následujících značek: SNO-PRO, PROENERG, BUZZ-RACK a PUMP'IN.

„VIP status“: Celá vaše objednávka bude po nákupu zpracována s vyšší prioritou, a tedy rychleji předána dopravci, pokud patří veškeré zboží z vaší objednávky do kategorie „Status prioritní objednávky“. Pokud objednávka obsahuje i zboží bez tohoto označení, nemůžeme ji zpracovat jako prioritní. Zaslání o státních svátcích a o víkendech není možné.

„30procentní sleva na náklady na dodání“:Autodoc poskytne členům programu Autodoc Plus Professional 30procentní slevu na náklady na dodání, výjimku tvoří dodávky objemného zboží, dodávky na ostrovy či dodávky na adresy mimo EU.

3. Modely členství v programu Autodoc Plus a konkrétní výhody


V případě uzavření členství v programu Autodoc Plus si můžete vybrat ze tří různých modelů tohoto členství: „Basic“, „Optimum“ nebo „Professional“.

Prosím pozor: k výhodám členství v AUTODOC Plus se NELZE dostat přes naši aplikaci, https://www.auto-doc.ch (Švýcarsko), https://www.autodoc.co.uk/ (Velká Británie) et https://www.autodoc.co.no/ (Norsko).

Doplňkově platí výklad pod bodem 7.


Basic

Členství v programu Autodoc Plus Base zahrnuje následující plnění:

Status prioritní objednávky pro vaše objednávky;

– 20% sleva na možnostObjednávejte bezpečně ;

VIP status vaší příslušné objednávky.

Optimum

Členství v programu Autodoc Plus Optimum zahrnuje následující plnění:

Status prioritní objednávky pro vaše objednávky;

–35% sleva na možnost Objednávejte bezpečně ;

VIP status vaší příslušné objednávky;

– - Bonus u vaší objednávky se zdvojnásobí.

Professional

Členství v programu Autodoc Plus Professional zahrnuje následující plnění:

Status prioritní objednávky pro vaše objednávky;

– 50% sleva na možnost Objednávejte bezpečně ;

VIP status vaší příslušné objednávky;

– Bonus u vaší objednávky se zdvojnásobí;

– „30procentní sleva na náklady na dodání“ (výjimku tvoří dodávky objemného zboží, dodávky na ostrovy či dodávky na adresy mimo EU);

– 20procentní sleva na určité zboží.

4. Uzavření smlouvy


Předpokladem pro uzavření členství v programu Autodoc Plus je existence zákaznického účtu u společnosti Autodoc. Členství v programu Autodoc Plus je spojeno s vaším zákaznickým účtem u společnosti Autodoc. Pokud jste dosud zákaznický účet u společnosti Autodoc neměli, můžete si jej otevřít pomocí registrační funkce na autodoc.de. Platí přitom naše Všeobecné obchodní podmínky, které najdete na https://www.autodoc.cz/services/obchodni-podminky.

Pro uzavření členství v programu Autodoc Plus se přihlaste ke svému účtu u společnosti Autodoc. V rámci řádného objednacího procesu si pak kliknutím myší vyberte požadovaný model členství v programu Autodoc Plus a dodržujte pokyny v objednávkovém procesu.

Potvrzením pomocí tlačítka „Koupit teď“ vznikne smlouva mezi vámi a společností Autodoc na základě těchto Všeobecných podmínek Plus. Společnost Autodoc vám pak zašle e-mail s potvrzením vašeho členství v programu Autodoc Plus.

Společnost Autodoc si vyhrazuje právo odmítnout uzavření smlouvy.

5. Uložení textu smlouvy


Údaje o vašem členství v programu Autodoc Plus včetně odkazu na tyto Všeobecné podmínky Plus a poučení o odvolání vám budou zaslány e-mailem.

6. Shromažďování, ukládání a zpracování vašich osobních údajů


Vaše osobní údaje se zpracovávají v souladu s prohlášením o ochraně osobních dat, které lze vyvolat na https://www.autodoc.cz/services/ochrana-soukromi.

Vámi sdělené osobní údaje zůstávají uloženy na vašem zákaznickém účtu tak dlouho, dokud nevypovíte členství v programu Autodoc Plus a/nebo nevymažete svůj zákaznický účet. Kromě toho ukládáme vaše osobní údaje pouze v rámci našich daňových a obchodně právních povinností.

Pokud se vaše osobní údaje změní, jste sami odpovědní za jejich aktualizaci. Veškeré změny lze provádět online po přihlášení na „Můj účet“, resp. „Mé členství v programu Autodoc Plus“.

7. Doba trvání smlouvy


V případě uzavření členství v programu Autodoc Plus si můžete vybrat z následujících možností doby trvání smlouvy:

Měsíční členství

Pokud se rozhodnete pro měsíční členství v programu Autodoc Plus, činí doba trvání smlouvy jeden měsíc počínaje dnem uzavření smlouvy. Doba trvání smlouvy se automaticky prodlužuje o další měsíc, pokud členství v programu Autodoc Plus nevypovíte. Pro výpověď platí výklad pod bodem 11.


Roční členství

Pokud se rozhodnete pro roční členství v programu Autodoc Plus, činí doba trvání smlouvy 365 dnů počínaje dnem uzavření smlouvy. Doba trvání smlouvy se automaticky prodlužuje o další rok (365 dnů), pokud členství v programu Autodoc Plus nevypovíte. Pro výpověď platí výklad pod bodem 11.

8. 30denní zkušební členství


Máte možnost vyzkoušet si na dobu 30 dnů bezplatně program Autodoc Plus Optimum.

Zkušební členství lze kdykoli v průběhu tohoto 30denního období vypovědět. V případě výpovědi během tohoto období vám nevzniknou žádné náklady. V případě výpovědi skončí vaše zkušební členství v programu Autodoc Plus po uplynutí 30denního zkušebního období. Až do úplného uplynutí zkušebního období vám zůstanou zachovány výhody zkušebního členství v programu Autodoc Plus.

Pokud zkušební členství v programu Autodoc Plus v průběhu zkušebního období nevypovíte, přejde automaticky do měsíčního členství Autodoc Plus Optimum. Společnost Autodoc vám v takovém případě pošle potvrzovací e-mail podle ustanovení bodů 4 a 5. Členský příspěvek podle ustanovení bodu 9 je splatný okamžitě.

Zkušební členství může každá osoba využít pouze jednou. Používání či registrace z dalších účtů Autodoc za účelem využití výhod zkušebního členství nejsou povoleny.

9. Poplatky a zúčtovací období


Členské poplatky, které je třeba zaplatit za účast v programu Autodoc Plus, závisí na vybraném modelu a době trvání smlouvy. Platí zde následující ceny včetně platné zákonné DPH:

Basic

– roční členství: 495,00 CZK

– měsíční členství: 53,00 CZK


Optimum

– roční členství: 1016,00 CZK

– měsíční členství: 106,00 CZK


Professional

– roční členství: 2059,00 CZK

– měsíční členství: 209,00 CZK


Členské poplatky za členství v programu Autodoc Plus jsou okamžitě splatné po uzavření vašeho členství v programu Autodoc Plus.

V případě měsíčního členství se členství v programu Autodoc Plus a zúčtovací období obnovuje po uplynutí jednoho měsíce. V případě ročního členství se členství v programu Autodoc Plus a zúčtovací období obnovuje po uplynutí 365 kalendářních dnů. Po uplynutí příslušného zúčtovacího období se obnovuje rovněž povinnost uhrazení příspěvku. Poplatky, které vznikají na počátku zúčtovacího období, jsou splatné okamžitě a musí být uhrazeny předem.

V případě zkušebního členství začíná po uplynutí zkušebního období nové zúčtovací období.

Příslušný splatný členský poplatek se fakturuje na počátku každého zúčtovacího období formou platební metody, kterou si sami vyberete. Platí naše platební podmínky, které najdete na https://www.autodoc.cz/services/obchodni-podminky.

10. Zpoždění plateb


Zmocňujete nás k zatížení libovolného způsobu platby spojeného s vaším zákaznickým účtem u společnosti Autodoc, pokud bude váš primární způsob platby odmítnut, nebo pokud ji již delší dobu nebudeme mít k dispozici k zaplacení vašich členských příspěvků z programu Autodoc Plus. Nesete odpovědnost za neuhrazené částky. Pokud by se nějakou platbu nepodařilo úspěšně vyřídit, protože příslušný způsob platby již vypršel, nevykazuje dostatečný zůstatek nebo se nezdaří z jiného důvodu, a vy nevypovíte svůj účet, může vám být přístup k naší službě zablokován tak dlouho, dokud úspěšně nezatížíme platný způsob platby.

Pokud se se svou platbou členských poplatků za program Autodoc Plus dostanete do prodlení, jsme oprávněni veškeré další platby, pokud není stanoveno dále, zúčtovat v následujícím pořadí: dlužné členské příspěvky pro Autodoc Plus, aktuální členské příspěvky pro Autodoc Plus, náklady na upomínky, vedlejší náklady, náklady na vymáhání práva, poplatky za zpracování, úroky z prodlení, nároky na náhradu škod.

11. Ukončení smlouvy


Své členství v programu Autodoc Plus můžete vypovědět kdykoli bez dodržení určité lhůty i bez udání důvodů. Na svém účtu Autodoc Plus aktivujte příslušné tlačítko „Ukončit členství v Autodoc Plus“.

V případě výpovědi trvá členství v programu Autodoc Plus až do ukončení příslušného členského a zúčtovacího období Ukončením členství v programu Autodoc Plus odpadají zároveň veškeré výhody členství Autodoc Plus. Máte však kdykoli možnost v návaznosti na ukončení smlouvy své členství v programu Autodoc Plus obnovit.

Ukončením členství v programu Autodoc Plus pro vás zůstávají zachovány bonusy poskytnuté v rámci bonusového programu Autodoc v souladu s podmínkami pro bonusy, které najdete na https://www.autodoc.cz/bonus-system. Žádné rozsáhlejší nároky, zejména na vyplacení bonusů, zde neexistují.

Společnost Autodoc si vyhrazuje právo program Autodoc Plus kdykoli přerušit. V takovém případě by byl vrácen podíl z poplatků za období, v němž již tuto možnost nebudete moci využívat.

Vyhrazujeme si právo vaše členství v programu Autodoc Plus z důležitého důvodu bezodkladně vypovědět. Vaše členství v programu Autodoc Plus můžeme bezodkladně vypovědět zejména tehdy, pokud:

– uvedete při registraci nesprávné či nekompletní údaje,;

– opakovaně porušíte jiné smluvní povinnosti a s tímto porušováním povinností nepřestanete ani po výzvě z naší strany,

– vejdou ve známost okolnosti, kvůli kterým se bude ukončení smlouvy jevit při zohlednění oboustranných zájmů jako nutné.


Společnost Autodoc vám v takovém případě vrátí podíl z uhrazených poplatků za nevyužité období.

V případě výpovědi ze strany společnosti Autodoc nemáte nárok na uzavření nového členství v programu Autodoc Plus, a to ani pod jiným jménem nebo jiným označením.

12. Odpovědnost


Společnost Autodoc nese v rámci členství v programu Autodoc Plus odpovědnost podle ustanovení bodu 16 Všeobecných obchodních podmínek, které najdete na https://www.autodoc.cz/services/obchodni-podminky.

Datovou komunikaci prostřednictvím internetu nelze na základě aktuálního stavu techniky zaručit jako bezchybnou a/nebo kdykoli dostupnou. Neneseme odpovědnost za stálou a nepřerušovanou dostupnost našich služeb.

13. Online řešení sporů: Informace podle čl. 14 odst. 1 nařízení 2013/524/EU smírčí řízení stížností spotřebitelů a smírčí řízení stížností spotřebitelů: Informace dle § 36 VSBG


Platí body 17 a 18 našich Všeobecných obchodních podmínek, které najdete na https://www.autodoc.cz/services/obchodni-podminky.

14. Závěrečná ustanovení


Na členství v programu Autodoc Plus se vztahuje právo Spolkové republiky Německo s vyloučením Úmluvy OSN o kontraktech na mezinárodní prodej zboží. U spotřebitelů se to nevztahuje na ustanovení, která je nutná aplikovat podle práva, které by bylo použitelné bez této klauzule (tedy zpravidla práva země, ve které má spotřebitel své obvyklé bydliště), a od nichž se nelze smluvně odchýlit.

Výhradním sídlem soudu pro veškeré spory z této smlouvy nebo v souvislosti s ní je Berlín, za předpokladu, že smluvní strany jsou obchodníci, nebo že nemáte všeobecné sídlo soudu v Německu nebo v jiném členském státě EU, nebo jste své trvalé bydliště přesunuli po nabytí účinnosti těchto podmínek užívání do zahraničí, nebo že není bydliště či místo trvalého pobytu v okamžiku podání žaloby známo.

Jsme oprávněni tyto Všeobecné podmínky Plus během doby trvání smlouvy s účinkem do budoucnosti změnit či upravit, pokud to bude nutné, například v případě změny zákonů nebo judikatury. Změněné podmínky vám, dříve než vstoupí v platnost, poskytneme v textové formě a speciálně upozorníme na nová ustanovení a datum vstupu v platnost. Současně vám poskytneme přiměřenou lhůtu pro prohlášení, zda změněné Všeobecné podmínky Plus akceptujete pro další využívání služeb. Pokud není v průběhu této lhůty žádné prohlášení vydáno, považují se změněné podmínky za sjednané. Na počátku lhůty vás speciálně upozorníme na tyto právní následky, tzn. na právo vznést námitku, lhůtu pro vznesení námitky i význam mlčení. Tento změnový mechanismus neplatí pro změny hlavních smluvních povinností smluvních stran.

Právní neúčinnost jednotlivých ustanovení se nedotýká závaznosti ostatních klauzulí.

15. Právo na odstoupení od smlouvy


Jako spotřebitel máte právo odstoupit od smlouvy v souladu s následujícím poučením. Spotřebitel je každá fyzická osoba, která při uzavírání smlouvy nejedná v rámci předmětu své obchodní činnosti nebo jiné podnikatelské činnosti.

POUČENÍ O ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

PRÁVO NA ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Máte právo od této smlouvy bez uvedení důvodů odstoupit, a to do čtrnácti dnů. Lhůta pro odstoupení od smlouvy činí 14 dnů ode dne uzavření smlouvy.

Pro uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte nás, společnost

Autodoc GmbH Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlín
(“Autodoc”), telefonní číslo: +420 228 883 822 ; e-mail: [email protected]; fax: +49 30 208 478 250

prostřednictvím jednoznačného prohlášení (např. dopisu zaslaného poštou, telefonicky, faxem nebo e-mailem) informovat o svém rozhodnutí od této smlouvy odstoupit. Můžete k tomu použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, který však není předepsán.

Pro dodržení lhůty pro odstoupení od smlouvy postačí, abyste své sdělení o uplatnění práva na odstoupení od smlouvy odeslali před uplynutím lhůty na odstoupení od smlouvy.

NÁSLEDKY ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Pokud odstoupíte od této smlouvy, musíme vám veškeré platby, které jsme od vás obdrželi, uhradit zpět nejpozději do čtrnácti dnů ode dne, ke kterému jsme obdrželi sdělení o vašem odstoupení od této smlouvy. Pro tuto zpětnou platbu použijeme stejnou platební metodu, kterou jste použili při původní transakci, ledaže bychom se s vámi výslovně dohodli jinak; v žádném případě vám za tuto zpětnou platbu nebudou účtovány poplatky.

Vzor formuláře pro odstoupení od smlouvy podle

přílohy 2 ke článku 246a § 1 odst. 2 s. 1 č. 1 a § 2 odst. 2 č. 2 EGBGB

Pokud chcete odstoupit od smlouvy, vyplňte, prosím, tento formulář a zašlete jej zpět na adresu

à Autodoc GmbH Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlín
fax: +49 30 208 478 250, e-mail: [email protected]


loader Počkejte, prosím...