Prosím, vyberte příslušné auto k ověření, zda je vhodné
AVA COOLING SYSTEMS CN7545 Ventilátor chladiče R: 338 mm, 12V, s rámem větráku chladiče, bez odporu

- Průměr v mm: 338
- Počet křídel větráku: 6
- Napětí [V]: 12
- Doplňující výrobek / doplňkové info 2: s rámem větráku chladiče, bez odporu
- Počet kontaktů zástrčky: 2
- Číslo produktu: CN7545
- Naše cena: 1629,66 CZK
- Výrobce: AVA COOLING SYSTEMS
- EAN číslo: 4045385095681
- Vybavení vozidla: Tato vlastnost se liší podle modelu auta
- Stav: Nové
Cena vč. 21 % DPH
částka nezahrnuje náklady na doručení
OE odkazovací číslo porovnatelné s originálním číslem dílu:

Produkty z kategorie Ventilátor chladiče AVA COOLING SYSTEMS CN7545 kompatibilní s následujícími populárními auty
Modely aut | Citroën Berlingo First; Peugeot 306 7a; Citroën Berlingo M; Peugeot Partner Van; Peugeot Partner Combispace 5F; Citroën Xsara N1; Peugeot 306 Cabrio; Peugeot 306 Combi; Сitroën ZX N2; Citroen Xsara Kupé; Citroen Xsara Combi; 306 Sedan; ZX Combi (N2); Xsara N3 |
Motory | 1.1 i; 1.4; 1.1; 1.4 LPG; 1.6 i; 1.4 i; 1.8 i; 1.6; 1.6 SR; 1.4 SL |
Výkon motoru (v koních) | 54-90 HP |
Výkon (v kilowattech) | 40-66 kW |
Rok výroby | 1991-2008 |
Číslo položky výrobce | CN7545 |
Číslo(a) dílu OE | 125351, 125330, 125468 |
Už jste si někdy koupili tento produkt od AUTODOC: Ventilátor chladiče CN7545 AVA COOLING SYSTEMS?
Zákaznické recenze a hvězdičková hodnocení pomáhají našim zákazníkům dozvědět se o produktu více a rozhodnout se, zda stojí za koupi. K výpočtu hvězdičkového hodnocení se užívá složitý algoritmus, který bere v úvahu, před jak dlouhou dobou byla recenze napsána, zda bylo zboží skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC a zda bylo vráceno, či nikoli.
Označení „ověřený nákup” ti umožňuje najít recenze od zákazníků, kteří si dané zboží opravdu zakoupili v online obchodě AUTODOC. Značka „ověřený nákup” se vztahuje na recenze položek zakoupených ze stejného účtu, ze kterého byly recenze odeslány. Recenze bez označení „ověřený nákup” stále považujeme za podstatné, avšak nemůžeme zaručit, že zboží popsané v těchto recenzích bylo skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC.
Otázky a odpovědi
AVA COOLING SYSTEMS CN7545: oblíbené články
Chtěli byste se dozvědět víc o AVA COOLING SYSTEMS Ventilátor chlazení motoru?
Přečtěte si Ventilátor chladiče CN7545 často kladené dotazy a hodnocení zákazníků!
Potřebujete pomoc? Kontakt
Každá objednávka nad 2800 CZK hodnoty tovaru má v rámci Česká republika doručení zdarma. Pokud je celková suma objednávky do 2800 CZK, poštovné činí 235,00 CZK.
Vaše nedávno zobrazené produkty
