Prosím, vyberte příslušné auto k ověření, zda je vhodné
HELLA 1LL 354 837-071 Přední světlo pro AUDI A1 levá, PSY24W, LED, D3S, Bi-xenony, 12V
- levosměrný / pravosměrný provoz: pro levosměrný provoz
- Typ světla: PSY24W, LED, D3S
- Funkce světla: s dálkovými světly, s potkávacími světly, s navigačními světly, se směrovými / výstražnými světly, se světlem denního svícení (LED)
- Doplňkový výrobek / doplňkové info: bez LED řídicí jednotky pro denní svícení / polohové světlo, s žárovkou
-
montovaná strana:
levá
- Doplňující výrobek / doplňkové info 2: bez plynové výbojky, s jednotkou předvolby, bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu
- Vybavení vozidla: pro auta s xenonovými světly
-
Design světla:
Bi-xenony
- Typ povolení: Prověřeno dle ECE
- Provedení pro zemi: Evropa
- Napětí [V]: 12
- Kontrola čísla OE
- párová čísla výrobku: 1LL 354 837-081
- Montáž / demontáž musí provést odborný personál!
- Číslo produktu: 1LL 354 837-071
- Naše cena: 12382,28 CZK
- Výrobce: HELLA
- EAN číslo: 4082300776744
- Konstrukční rok do: Tato vlastnost se liší podle modelu auta
- Stav: Nové
Cena vč. 21 % DPH
OE odkazovací číslo porovnatelné s originálním číslem dílu:

Produkty z kategorie Přední světlo HELLA 1LL 354 837-071 kompatibilní s následujícími populárními auty
Modely aut | Audi A1 Sportback 8x; Audi A1 8x |
Motory | S1 quattro; 2.0 TDI; 1.6 TDI; 1.4 TFSI; 1.2 TFSI |
Výkon motoru (v koních) | 86-231 HP |
Výkon (v kilowattech) | 63-170 kW |
Rok výroby | 2010-2018 |
Číslo položky výrobce | 1LL 354 837-071 |
Číslo(a) dílu OE | 8X0 941 043 A |
Už jste si někdy koupili tento produkt od AUTODOC: Přední světlo 1LL 354 837-071 HELLA?
Zákaznické recenze a hvězdičková hodnocení pomáhají našim zákazníkům dozvědět se o produktu více a rozhodnout se, zda stojí za koupi. K výpočtu hvězdičkového hodnocení se užívá složitý algoritmus, který bere v úvahu, před jak dlouhou dobou byla recenze napsána, zda bylo zboží skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC a zda bylo vráceno, či nikoli.
Označení „ověřený nákup” ti umožňuje najít recenze od zákazníků, kteří si dané zboží opravdu zakoupili v online obchodě AUTODOC. Značka „ověřený nákup” se vztahuje na recenze položek zakoupených ze stejného účtu, ze kterého byly recenze odeslány. Recenze bez označení „ověřený nákup” stále považujeme za podstatné, avšak nemůžeme zaručit, že zboží popsané v těchto recenzích bylo skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC.
Otázky a odpovědi
HELLA 1LL 354 837-071: oblíbené články
Chtěli byste se dozvědět víc o HELLA Světlomet?
Přečtěte si Přední světlo 1LL354837071 často kladené dotazy a hodnocení zákazníků!
Potřebujete pomoc? Kontakt
Každá objednávka nad 2800 CZK hodnoty tovaru má v rámci Česká republika doručení zdarma. Pokud je celková suma objednávky do 2800 CZK, poštovné činí 235,00 CZK.
Vaše nedávno zobrazené produkty
částka nezahrnuje příplatek za nadrozměrné zboží