K2 T211Z Chladicí kapalina G11, zelená, 1l, Koncentrát
- Vlastnosti: Koncentrát
- Doporučení výrobce chladiva: other
-
Barva:
zelená
- specifikace: G11
- obsah [litr]: 1
- Typ kontejneru: Láhev
- Rozsah teploty do [°C]: -35
- Číslo produktu: T211Z
- Naše cena: 162,05 CZK
- Výrobce: K2
- EAN číslo: 5906534000538
Cena vč. 21 % DPH
částka nezahrnuje náklady na doručení
Plně ekvivalentní produkty
Už jste si někdy koupili tento produkt od AUTODOC: Chladicí kapalina T211Z K2?
Zákaznické recenze a hvězdičková hodnocení pomáhají našim zákazníkům dozvědět se o produktu více a rozhodnout se, zda stojí za koupi. K výpočtu hvězdičkového hodnocení se užívá složitý algoritmus, který bere v úvahu, před jak dlouhou dobou byla recenze napsána, zda bylo zboží skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC a zda bylo vráceno, či nikoli.
Označení „ověřený nákup” ti umožňuje najít recenze od zákazníků, kteří si dané zboží opravdu zakoupili v online obchodě AUTODOC. Značka „ověřený nákup” se vztahuje na recenze položek zakoupených ze stejného účtu, ze kterého byly recenze odeslány. Recenze bez označení „ověřený nákup” stále považujeme za podstatné, avšak nemůžeme zaručit, že zboží popsané v těchto recenzích bylo skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC.
Otázky a odpovědi
K2 T211Z: oblíbené články
Chtěli byste se dozvědět víc o K2 Antifreeze?
Přečtěte si Chladicí kapalina T211Z často kladené dotazy a hodnocení zákazníků!
Potřebujete pomoc? Kontakt
Každá objednávka nad 2700 CZK hodnoty tovaru má v rámci Česká republika doručení zdarma. Pokud je celková suma objednávky do 2700 CZK, poštovné činí 235,00 CZK.
Vaše nedávno zobrazené produkty
částka nezahrnuje příplatek za nadrozměrné zboží