Prosím, vyberte příslušné auto k ověření, zda je vhodné
OPTIMAL 952646L Sada lozisek kol pro MITSUBISHI GALANT, CARISMA, LANCER s nábojem kola, se spojovacím materiálem, 138, 84 mm
- Doplňující výrobek / doplňkové info 2: s nábojem kola, se spojovacím materiálem
- Vnější závit [mm]: M12 x 1,50
- Průměr v mm: 138, 84
- Šířka [mm]: 59
- Způsob montáže: předmontovaný
- Počet děr ráfku kola: 5
- Číslo produktu: 952646L
- Výrobce: OPTIMAL
- EAN číslo: 4031185281737
- montovaná strana: Tato vlastnost se liší podle modelu auta
- Stav: Nové
- Sbírejte své bonusy prostřednictvím nákupu položek s označením "BONUS";
- Zaplaťte až 10% z vaší objednávky díky nasbíraným bonusům;
1x Tento set obsahuje ložisko pro jedno kolo
Cena vč. 21 % DPH
OE odkazovací číslo porovnatelné s originálním číslem dílu:

Plně ekvivalentní produkty



Produkty z kategorie Sada lozisek kol OPTIMAL 952646L kompatibilní s následujícími populárními auty
Modely aut | Mitsubishi Lancer 7 Sedan; Mitsubishi Carisma DAO; Lancer 6 Limousine (CJ; CP ); Mitsubishi Galant 5 E50; Mitsubishi Galant V |
Motory | EVO IX; EVO VIII - 260; 2.0 16V GT EVO VI/VII; EVO VI; EVO V; 2.5 V6-24 4WD; 2.0 GLSI 4WD |
Výkon motoru (v koních) | 137-280 HP |
Výkon (v kilowattech) | 101-206 kW |
Rok výroby | 1992-2007 |
Číslo položky výrobce | 952646L |
Číslo(a) dílu OE | MR403968, MB892400, MB894200 |
Už jste si někdy koupili tento produkt od AUTODOC: Sada lozisek kol 952646L OPTIMAL?
Zákaznické recenze a hvězdičková hodnocení pomáhají našim zákazníkům dozvědět se o produktu více a rozhodnout se, zda stojí za koupi. K výpočtu hvězdičkového hodnocení se užívá složitý algoritmus, který bere v úvahu, před jak dlouhou dobou byla recenze napsána, zda bylo zboží skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC a zda bylo vráceno, či nikoli.
Označení „ověřený nákup” ti umožňuje najít recenze od zákazníků, kteří si dané zboží opravdu zakoupili v online obchodě AUTODOC. Značka „ověřený nákup” se vztahuje na recenze položek zakoupených ze stejného účtu, ze kterého byly recenze odeslány. Recenze bez označení „ověřený nákup” stále považujeme za podstatné, avšak nemůžeme zaručit, že zboží popsané v těchto recenzích bylo skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC.
Otázky a odpovědi
Chtěli byste se dozvědět víc o OPTIMAL Sada lozisek kol?
Přečtěte si Sada lozisek kol 952646L často kladené dotazy a hodnocení zákazníků!
Potřebujete pomoc? Kontakt
Každá objednávka nad 2700 CZK hodnoty tovaru má v rámci Česká republika doručení zdarma. Pokud je celková suma objednávky do 2700 CZK, poštovné činí 235,00 CZK.