Prosím, vyberte příslušné auto k ověření, zda je vhodné
JAPKO 38003 Termostat, chladivo otevírací teplota: 92°C, 30mm
- Otevírací teplota [°C]: 92
- Průměr: 44
- Průměr 1 [mm]: 30
- Výška: 91
- armatura [mm]: 33
- Číslo produktu: 38003
- Naše cena: 534,50 Kč
- Výrobce: JAPKO
- EAN číslo: 8033001707175
- Stav: Nové
Cena vč. 21 % DPH
částka nezahrnuje náklady na doručení
Zde můžete přidat produkt k porovnání
OE odkazovací číslo porovnatelné s originálním číslem dílu:
Už jste si někdy koupili tento produkt od AUTODOC: Termostat, chladivo 38003 JAPKO?
Zákaznické recenze a hvězdičková hodnocení pomáhají našim zákazníkům dozvědět se o produktu více a rozhodnout se, zda stojí za koupi. K výpočtu hvězdičkového hodnocení se užívá složitý algoritmus, který bere v úvahu, před jak dlouhou dobou byla recenze napsána, zda bylo zboží skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC a zda bylo vráceno, či nikoli.
Označení „ověřený nákup” ti umožňuje najít recenze od zákazníků, kteří si dané zboží opravdu zakoupili v online obchodě AUTODOC. Značka „ověřený nákup” se vztahuje na recenze položek zakoupených ze stejného účtu, ze kterého byly recenze odeslány. Recenze bez označení „ověřený nákup” stále považujeme za podstatné, avšak nemůžeme zaručit, že zboží popsané v těchto recenzích bylo skutečně zakoupeno v online obchodě AUTODOC.
Otázky a odpovědi
JAPKO 38003: oblíbené články
Chtěli byste se dozvědět víc o JAPKO Termostat, chladivo?
Přečtěte si Termostat, chladivo 38003 často kladené dotazy a hodnocení zákazníků!
Potřebujete pomoc? Kontakt
Každá objednávka nad 2700,00 Kč hodnoty tovaru má v rámci Česká republika doručení zdarma. Pokud je celková suma objednávky do 2700,00 Kč, poštovné činí 235,00 Kč.
Vaše nedávno zobrazené produkty
NRF 53064 Chladič, chlazení motoru
Hliník, 720 x 468 x 32 mm, s těsněním, Kühlrippen pájený
SIDEM 850612 Ulozeni, ridici mechanismus
přední osa, Pryžokovové ložisko, pro příčné závěsné rameno
VEMO V40-70-0063 Rotor rozdělovače