1,000,000 autodílů - najděte si vhodný náhradní díl pro vaše auto Příklad

0 Položek
#
Váš košík je prázdný
0,00 CZK

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu a intervaly výměny dílů vašeho auta značky MERCEDES-BENZ CLA

Mercedes-Benz Třídy CLA

Výroba modelu Mercedes-Benz Třídy CLA se začala v roce 2013 a pokračuje dodnes. Na trhu je tento model prodáván jako sedan a samotná výroba tohoto modelu probíhá v Maďarsku a v Indii.

Historie výroby modelu Mercedes-Benz Třídy CLA

Koncepční model Concept Style Coupe byl představen v roce 2012 v rámci výstavy Avant/Garde Diaries v Los Angeles. Později byl tento představen i na čínském autosalonu. Debut modelu Mercedes-Benz Třídy CLA C177 kupé sériové výroby se konal v roce 2013 na severoamerickém autosalonu. Od roku 2015 se uskutečňuje i prodej modelu Mercedes-Benz CLA-Třídye X117 kombi.

Tento model se liší sportovním stylem a velmi dobrými jízdními vlastnostmi, které jsou ale pro auta tohoto německého výrobce samozřejmostí. Exteriér tohoto modelu má podobné linie jako starší model Mercedes-Benz Třídy CLS, ale design sériového modelu se mírně lišil od koncepčního modelu. Přední část je ozdobena masivním černým nárazníkem a mřížkou chladiče s chromovými prvky a stříbrnými proužky, které zvýrazňují viditelnost tohoto auta a napodobují vzhled drahých kamenů. Velký kapota má zesílený rám, což je také velmi specifickým rysem tohoto modelu.

LED světla a světelné moduly modelu Mercedes-Benz Třídy CLA jsou hlavními prvky předních světel. Takové rozhodnutí výrobce umožnilo poskytnout tomuto modelu jasná denní světla a směrovky do jednoho bloku.

Povrch všech elementů modelu Mercedes-Benz Třídy CLA v rámci interiéru je vytvořen v barvě "Silvershadow", která je vlastně pozinkovaným nátěrem, který zvýrazňuje kovový vzhled některých prvků uvnitř tohoto modelu. Ventilační systém má k dispozici pět kulatých deflektorů na palubní desce s možností nastavení směru foukání. Displej s chromovými prvky je umístěn ve vhodné vzdálenosti od řidiče. Telefonní modul se systémem Bluetooth je umístěn na středové loketní opěrce a na volantu se nachází 12 ovládacích prvků.

V rámci interiéru jsou zde pohodlná sedadla, která mají čtyřstupňové vykrojení. Zadní strana předních sedadel má dva speciální průduchy, které umožňují, že přední sedadla jsou velmi pohodlná a ergonomická. Všechny modely jsou vybaveny elektronickým systémem nastavení předních sedadel s různými parametry nastavení a také s vyhříváním. Zadní sedadla lze sklopit samostatně, což umožňuje zvětšit zavazadlový prostor z 495 na 1 354 litrů ve verzi kombi.

Mezi bezpečnostní systémy patří systémy adaptivního brzdového systému s funkcí HOLD, která zabraňuje samovolnému pohybu auta při jeho zastavení. Rovněž je zde elektronická ruční brzda a systém automatického přepínání světel, který je zodpovědný za bezpečnost.

Mercedes-Benz Třídy CLA má ještě jednu speciální zvláštnost - možnost nastavení zpětných zrcátek takovým způsobem, že je možné pozorovat chování zadního kola. Díky systému Parktronic s funkcí vyhledání parkovacího místa, a díky parkovacímu systému, je model Mercedes-Benz Třídy CLA považován za jeden z nejpohodlnějších modelů.

Nový vyhledávač na stránce vám usnadní najít přesně to, co hledáte. Vyhledejte vše, co potřebujete

Druh požadavku Příklad
Autodíly Vstrikovaci ventil / tryska / drzak trysky / PDE
Autodíly + Výrobce Vstrikovaci ventil / tryska / drzak trysky / PDE
Autodíly + Výrobce vozidla Vstrikovaci ventil / tryska / drzak trysky / PDE CHRYSLER VOYAGER
Autodíly + Číslo produktu Vstrikovaci ventil / tryska / drzak trysky / PDE
Číslo produktu
Číslo produktu + Výrobce
OEN 30500PM5A03
OEN + Výrobce 30500PM5A02
loader Počkejte, prosím...