Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Vybrat kategorii
Výrobci
156 Položek

Uvolňovače konektorů jsou nutné, pokud musíte rozebrat nebo odstranit světla, snímače proudění vzduchu, snímače hladiny chladící kapaliny nebo jiné díly auta. Jejich funkční část je uložena v příslušném konektoru. Odpojuje vodiče bez jejich poškození.

Jaké jsou druhy uvolňovačů konektorů?

Tato zařízení se liší parametry hrotu:

  • velikost;
  • tvar (plochý nebo kulatý);
  • design (duální nebo jednotlivý).

Kromě pevných nástrojů si také můžete objednat produkty s teleskopickými nebo vyměnitelnými funkčními díly. Materiál hrotu je obvykle z chrom-vanad oceli a rukojeť může být z:

  • gumy;
  • plastu.

Online si také můžete koupit nejen samostatné nástroje, ale i sety. Jejich cena je vyšší, ale pomohou vám s odstraněním elektronických komponentů různých druhů. Sety obvykle obsahují 12 nebo 24 prvků.

Tipy na používání uvolňovačů konektorů

Před započetím práce odpojte elektrický systém auta od zdroje přívodu energie. Odstraňte negativní svorku z autobaterie. Pracovní část zařízení musí být v souladu s parametry součástky. Pokud jsou vodiče pájené, použijte na to řezací kleště.

Neaplikujte více síly, než je potřeba: mohli byste poškodit nástroj a také součástku. Zařízení skladujte dle doporučení: vysoká vlhkost může způsobit korodování kovu, proto musí být místnost suchá a dobře větraná.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

U nás si můžete koupit uvolňovače konektorů velmi levně. Máme pro vás i mnoho jiných produktů. Naši odborníci z týmu pro zákazníky vám řeknou vše o aktuálních akcích. Některé prvky z AUTODOC katalogu možná právě prodáváme se slevou. Objednejte si na naší stránce nebo přes mobilní aplikaci, a začněte šetřit už dnes - vaše peníze, i váš čas!

loader Počkejte, prosím...