Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
4 Položek

Zednická vědra se používají jako nádoby na smíchávání různých materiálů používaných na opravu auta: základový nátěr, plnivo, barva, tmel nebo lepidlo. Jsou vhodné pro krátkodobé uskladnění připravených směsí a sloučenin. Jsou extrémně užitečné při čištění po dokončení opravných prací na autě.

Jaké jsou druhy zednických věder?

Podle materiálu:

  • Kovová. Jsou typické dlouhou životností a odolností vůči opotřebení. Jsou vhodné pro transport hořlavých látek. Nejsou citlivé na změnu teplot. Jsou odolné vůči mechanickému vlivu. Tato vědra jsou těžká.
  • Plastová. Nejsou těžká. Jsou levná. Mohou mít speciální výpust pro pohodlnější lití tekutých látek. Jsou kompatibilní s mnoha agresivními látkami.
  • Gumově-plastová. Jsou typická elasticitou a odolností vůči mechanickému poškození a změnám teplot.

Tyto nádoby mají různé objemy. Mohou zde být i přídavné prvky, jako například:

  • Víko. Ochrání obsah před vysušením nebo kontaminací.
  • Kolečko. Pro pohodlnější přenos.
  • Válečky. Na vyčištění špíny z nástrojů.

Některé produkty mají na sobě měrku, která umožňuje kontrolovat množství přísad při jejich míchání.

Tipy na používání zednických věder

Je zakázáno používat tyto nástroje pro jiné účely, například pro skladování nebo transport potravin nebo pitné vody. Nedoporučuje se používat stejné vědro na přenos vody a směšování sloučenin.

Po dokončení práce je třeba vědro dobře vyčistit. Nenechávejte v něm žádné zbytky rychleschnoucích sloučenin, například plnivo nebo tmel.

Zkontrolujte, zda je materiál vědra kompatibilní s chemikáliemi obsaženými ve směsi, kterou v něm chcete připravit. Rovněž byste neměli používat agresivní rozpouštědla na čištění věder, pokud to nedoporučuje výrobce.

Plastové a gumově-plastové prvky neskladujte při minusové teplotě nebo v blízkosti topidel. Mohou popraskat nebo zdeformovat se.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

V našem online obchodě si můžete koupit zednická vědra a jiné produkty za velmi výhodnou cenu. Nabízíme vám velký výběr nástrojů, příslušenství a chemikálií na opravu vašeho auta. U nás nejen ušetříte peníze, ale i čas. Pokud si chcete objednat, stačí jen vyplnit krátký formulář na naší stránce, nebo kontaktujte naše odborníky. Nákup vám doručíme velmi rychle, bez jakéhokoliv zdržení.

loader Počkejte, prosím...