Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
40 Položek

Během cestování autem mohou zvířata zašpinit nebo i poškodit čalounění sedadel. Vyhnout se tomu vám pomohou speciální potahy do auta pro zvířata. Výrazně zjednoduší čištění kabiny auta od špíny a chlupů.

Druhy potahů do auta pro zvířata

Tyto produkty se liší hlavně materiálem výroby. Obvykle je to Oxford, polyvinylchlorid, látka cordura, a tarpaulín. Produkty, které najdete v katalozích, se dělí do těchto skupin:

  • Překrývající část sedadla, například dvě třetiny. S tímto příslušenstvím je možné do auta usadit nejen zvíře, ale i člověka. Obvykle jsou tyto produkty velmi levné.
  • Překrývající celé sedadlo. Váš čtyřnohý přítel bude v pohodlí a čalounění bude ochráněno.  
  • Transformační. Vybrat si můžete produkt, který sedadlo zakryje celé nebo jen ze dvou třetin. Když je produkt nasazen jen částečně, zůstane zde místo pro jednoho nebo dva cestující. Tento produkt je vhodné si koupit, pokud máte teprve rostoucí zvířátko. Nevýhodou je vysoká cena.

Produkt může být zafixován:

  • Pouze k zadním sedadlům.
  • Z jedné strany k zadním sedadlům a z druhé strany k zadní části předních sedadel. Vypadají jako houpací sítě. Pokud chcete, můžete si vybrat produkt s bočními stěnami na ochranu dveří auta.

Tipy na používání potahů do auta pro zvířata

  1. Produkt instalujte a starejte se o něj podle pokynů výrobce. Produkty se mohou prát v pračce. Určitě ale dodržte doporučený režim praní. Pokud jste produkt dostali v setu s obalem, skladujte ho v tomto speciálním pouzdře.
  2. Mějte na paměti, že tento produkt neochrání vaše zvíře před nárazem během jízdy. Na to byste měli použít běžný bezpečnostní pás a speciální řemínek. Někteří výrobci nabízejí spolehlivé tašky pro zvířata.
  3. Během chladného období se doporučuje instalovat příslušenství do předem vyhřáté kabiny auta.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

V našem online obchodě najdete pouze kvalitní příslušenství na transport zvířat. U nás si můžete koupit potahy do auta pro zvířata, tašky pro zvířata, a jiné produkty jen několika kliknutími. Odborníci z AUTODOC zpracují vaši online objednávku velmi rychle a balíček vám pošlou co nejdříve. Pokud nákup uskutečníte během slev a probíhajících akcí, výrazně tím ušetříte.

loader Počkejte, prosím...