1,000,000 autodílů - najděte si vhodný náhradní díl pro vaše auto Příklad

0 Položek
#
Váš košík je prázdný
0,00 CZK

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu a intervaly výměny dílů vašeho auta značky MERCEDES-BENZ CITAN

Mercedes-Benz Citan

Výroba modelu Mercedes-Benz Citan W415 se začala v roce 2012 a pokračuje dodnes. Tento model je vyráběn jako minivan a van. Během výroby byl jako základ pro tento model uveden model Renault Kangoo. Výroba se provádí v továrně Renault ve Francii.

Historie výroby modelu Mercedes-Benz Citan W415

Minivan Mercedes Citan Kombi W415 se představil na průmyslové výstavě v Hannoveru. Byl to vlastně změněný model francouzského auta Renault Kangoo. Jediným zásadním rozdílem bylo, že kvalita použitých materiálů v interiéru byla mnohem vyšší. Model byl prodáván jako pětimístný a sedmimístný minivan.

Kromě minivanu byl prezentován i van modelu Mercedes-Benz Citan Furgon W415 v roce 2013. Byl vyráběn ve třech modifikacích, které se lišily zejména délkou: 3 937 mm, 4 321 mm a 4 705 mm. Maximální objem kufru byl asi 3,1 m³, a nosnost tohoto modelu byla 630 kg.

Přední zavěšení kol modelu Mercedes-Benz Citan Furgon W415 bylo vybaveno systémem McPherson a zadní náprava měla vinutá ramena. Model byl typický nejen nízkou spotřebou paliva, ale také minimální emisí škodlivých látek do ovzduší - plně v souladu s evropským standardem Euro-5.

Od roku 2013 společnost Intax prodávala model Mercedes-Benz Citan v různých barvách a také bylo dostupných množství doplňků v závislosti na požadavcích zákazníka.

Zajímavá fakta

V roce 2012 německá automobilová korporace zahájila marketingovou kampaň spolu s Richardem Deanem Andersonem na prodej modelu Mercedes-Benz Citan - mini série "MacGyver and the New Citan". Natáčení se konalo v létě 2012 v Jižní Africe ve městě Johannesburg.

Nový vyhledávač na stránce vám usnadní najít přesně to, co hledáte. Vyhledejte vše, co potřebujete

Druh požadavku Příklad
Autodíly Čistidlo na skla
Autodíly + Výrobce Čistidlo na skla
Autodíly + Výrobce vozidla Čistidlo na skla BMW
Autodíly + Číslo produktu Čistidlo na skla
Číslo produktu
Číslo produktu + Výrobce
OEN 30500PM5A03
OEN + Výrobce 30500PM5A02
loader Počkejte, prosím...