Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
18 Položek

Chránič blatníku se používá při opravách nebo údržbě auta, aby se ochránila vrstva laku a barvy před olejem, špínou nebo mechanickým poškozením. Produkt se používá velmi jednoduše, díky čemuž se nemusí aplikovat pouze v servisu, ale i ve vlastní dílně či garáži.

Druhychráničů blatníku

Vkatalozích naleznete produkty z různých materiálů. Většinou je to:

  • Polypropylen. Je to materiál odolný vůči vodě s dlouhou životností, který je také odolný vůči změnám teplot, vlivu oleje a chemikálií.
  • Polyvinylchlorid. Je to užitečný a odolný materiál, který je typický odolností vůči oleji a vodě.

Některé modely mají i měkký plnící materiál, který chrání blatníky před škrábanci, prohloubením a jiným mechanickým poškozením. Podle druhu upevňovacího prvku rozlišujeme tyto druhy produktů:

  • se zabudovanými magnety;
  • s přísavkami.

Podle tvaru mohou být tyto prvky čtvercové nebo vyřezané podle kola. Produkty druhého typu jsou vhodné při opravě příslušné jednotky.

Tipy na používáníchráničů blatníku

  1. Chrániče se musí zafixovat podle pokynů výrobce. Produkt s magnety se aplikuje na příslušnou část karoserie auta. Prvek s přísavkami se upevní jejich zatlačením. Vytvoří se tím podtlak a možnost na spolehlivé upevnění.
  2. Produkty nevyžadují speciální péči. Většinou je stačí otřít vlhkým hadříkem po použití.
  3. V případě silného zašpinění je někdy možné i praní v pračce. Podrobnější informace naleznete v pokynech od výrobce.

AUTODOC:pohodlné online nakupování

Zaregistrujte se na stránce AUTODOC a kupte si potřebné doplňky do auta od známých výrobců velmi levně. V našem online obchodě najdete nejširší výběr kvalitních produktů za nízké ceny. Máme slevy na mnoho produktů, díky čemuž výrazně ušetříte. Navštivte naši speciální sekci na naší stránce a poraďte se s našimi odborníky z týmu pro zákazníky. Objednejte si online ještě dnes a pořiďte si chrániče blatníků, plachty, rohože do kufru nebo na podlahu, a jiné produkty za nejvýhodnějších podmínek.

loader Počkejte, prosím...