Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
319 Položek

Deflektory větru se používají na možnost otevření okna během jízdy bez pocitu nepohodlí kvůli foukání větru do kabiny auta. Instalují se nad rám dveří, aby se odklonil proud vzduchu. Také redukují množství vody, které se dostane do kabiny přes otevřené okno během deště.

Jaké jsou druhy deflektorů větru

Ve většině případů se tyto prvky prodávají v setech 4 nebo 2 kusů. Výrobci používají různé materiály na výrobu:

  • Kov. Tyto konstrukce vydrží dlouho. Často je tu chromový nátěr, který vypadá výborně.
  • Plast a akrylové sklo. Tyto produkty jsou odolné, elastické a lehké, vydrží vliv UV záření a nízkých teplot. Některé modely jsou ozdobeny chromovými ochrannými lištami.

Při objednávání produktů z online obchodu dbejte na způsob upevnění příslušenství. Může být:

  • Vkládací typ. Instaluje se mezi sklo a gumové těsnění, obvykle pomocí kovových upevnění. Hlavní výhodou této možnosti je jednoduchost montáže. Některé produkty rychleji opotřebovávají prvky zvedání okna.
  • Připojitelný typ. Upevňuje se pomocí lepivého prvku. Nebrání provozu systému zvedání oken. Slouží dlouho, pokud je upevnění vysoké kvality.

Vlastnosti použití deflektoru větru

  1. Po nákupu dejte produkty na auto. Ujistěte se, že nezakrývají zpětné zrcátko a nezhoršují viditelnost.
  2. Pokud si vyberete připojitelný typ produktu, připravte si místa montáže. Vyčistěte je a odmastěte. Doporučuje se použít alkoholové utěrky na odmaštění.
  3. Dodržte pokyny od výrobce. Berte v úvahu doporučení týkající se okolní teploty, při které byste měli montovat dané prvky.
  4. Zkontrolujte, zda jsou deflektory větru bezpečně zafixovány. Mohou se odtrhnout během jízdy kvůli uvolnění upevnění. Může to být nebezpečné pro vaše vozidlo i pro ostatní účastníky silničního provozu.
  5. Pravidelně otírejte produkt vlhkou utěrkou. Vydrží i mytí vysokotlakým čističem, ale pouze pokud je produkt instalován podle doporučení výrobce.
  6. Po slepení lepicích produktů auto nepoužívejte několik hodin. Auto se doporučuje neumývat 72 hodin po instalaci.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Chcete si koupit deflektory větru rychle a levně? Díky přehledné struktuře AUTODOC katalogu jednoduše najdete vhodné produkty a vyberete si optimální možnost. Nízké ceny uvádíme na mnoho modelů. Máme pro vás i další možnost ušetřit pomocí akcií, které jsou v našem online obchodě pravidelné. Pospěšte si a pořiďte si potřebné produkty za nejvýhodnějších podmínek.

loader Počkejte, prosím...