Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Vybrat kategorii
Výrobci
126 Položek

Speciální houby na mytí auta umožňují odstranění znečištění z povrchu auta. Stejně jako domácí nástroje, i tyto houby jsou levné, mají velké póry, které účinně zachycují malé částice špíny, písku a jiné abrazivní prvky. Díky tomu se snižuje riziko poškrábání nátěru laku a barvy na karoserii auta.

Jaké jsou druhy houbiček na mytí auta

Podle materiálu:

  • Pěnové. Účinně navlhčí ošetřovaný povrch, nezanechávají na něm chlupy, a jsou vhodné pro mytí pomocí detergentů.
  • S mikrovlákny. Mají vysoký hygroskopický stupeň a absorbují i olejové látky. Jsou vhodné pro leštění povrchů, protože nezanechávají žádné stopy. Často si nevyžadují použití chemikálií.  

Vkatalozích výrobců naleznete produkty různých tvarů. Mohou být obdélníkové, pravidelné nebo seříznuté na obou stranách oválné, mohou mít obdélníkový nebo T průřez.

Produkty se také liší tvrdostí. Měkké produkty jsou vhodné na prvky karoserie a skla. Nezanechávají malé škrábance. Tvrdší produkty se obvykle používají k čištění pneumatik, protože během této práce se nerozpadnou.

Vlastnosti užívání houbiček na mytí auta

  1. Před použitím produktu navlhčete vysušené nečistoty ve vodě a ošetřete je chemikálií na čištění pro konkrétní prvky vozu.
  2. Během používání houbu vždy dobře namočte. Abrazivní částice se vyplaví z produktu, čímž se minimalizuje riziko poškození povrchů.
  3. Produkt používejte pouze se speciálními produkty na mytí. Nezanechávají stopy na laku nebo barvě auta a nezpůsobují změnu barvy.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Náš online obchod nabízí široký sortiment příslušenství pro auto. U nás si můžete koupit houby na mytí auta a mnoho jiných užitečných produktů. Máme pro vás příjemné ceny, které jsou ještě nižší během akcí, které nabízíme pravidelně. Navíc máte možnost bezplatného doručení, čímž se vaše náklady ještě více sníží. Objednejte si online ještě dnes a začněte se šetřením peněz na stránce AUTODOC!  

loader Počkejte, prosím...