Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Vybrat kategorii
Výrobci
725 Položek

Osvěžovače vzduchu do auta pomáhají zbavit se nepříjemných pachů v kabině auta. Nezabírají mnoho místa a jednoduše se používají.

Jaké jsou druhy osvěžovačů do auta?

Podle skupenství aromatické látky známe mnoho druhů těchto produktů. Nejběžnější jsou:

  • Kartonové produkty napuštěné vůní. Obvykle se zavěšují v interiéru auta na zpětné zrcátko. Jejich výhodou je velmi nízká cena.
  • Tekuté. Obvykle jsou to nádržky s aromatickou tekutinou, které se připnou na ventilační vzduchový vývod. Slouží déle než produkty napuštěné vůní.
  • Granulované. Obvykle se prodávají v sáčcích. Mohou se připevnit k mřížce ohřívače nebo zavěsit na zpětné zrcátko. Hlavní výhodou je dlouhá životnost.
  • Gel. Je to nádržka s látkou ve formě želatiny. Můžete ji připevnit na palubní desku, nebo třeba pod sedadlo. Produkt se nerozlije, protože gel uvnitř je velmi hustý. Většinou tyto produkty slouží déle než tekuté produkty.
  • Elektronické produkty. Do této kategorie patří ionizéry, které jsou prospěšné pro lidský organismus. Jsou napájeny z autozapalovače nebo pomocí baterií.

Toto příslušenství do auta se také liší principem funkčnosti. Některé absorbují nepříjemné pachy, a jiné je pouze maskují vypouštěním příjemné vůně.

Vlastnosti používání osvěžovačů vzduchu do auta

  1. Vždy si přečtěte návod k použití a doporučení od výrobce. Například, některé produkty fungují správně pouze v určité poloze. Design některých osvěžovačů umožňuje nastavit intenzitu vypouštění vůně.
  2. Po instalaci tohoto příslušenství si důkladně umyjte ruce mýdlem.
  3. Buďte velmi opatrní, pokud jsou v kabině auta i děti. Nedovolte jim sníst voňavý gel, tekutinu ani granule.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Náš online obchod vám nabízí řadu kvalitního příslušenství pro vaše auto. Navíc si u nás můžete koupit osvěžovače vzduchu do auta nebo jiné produkty za velmi výhodných podmínek. Máme pro vás dostupné ceny a mnoho pravidelných slev a akcí. Nákup nejkvalitnějších produktů levně je opravdu možný! Přesvědčte se sami. Staňte se zákazníkem na stránce AUTODOC a začněte s výhodným nakupováním ještě dnes.

loader Počkejte, prosím...