Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
94 Položek

Kartáče na čištění interiéru auta se doporučuje koupit na péči o interiér vozu.  V kombinaci se správnými chemikáliemi vám pomohou účinně a opatrně vyčistit potřebné součástky.

Jaké jsou druhy kartáčů na čištění interiéru auta

Toto příslušenství se liší podle toho, na jaké součástky nebo prvky se má použít. V katalozích tak naleznete produkty na:

  • Rohože a sedadla. Obvykle mají husté a tvrdé štětiny.  
  • Čalounění. Vyčištění bez poškození je možné za pomoci tohoto příslušenství s měkkou pracovní částí. Často je vyrobena z koňských vlasů.  
  • Kožená sedadla. Produkty mají jemné přírodní vlasy, které dokáží odstranit i starou špínu. Jsou vhodné i na péči o plastové nebo vinylové povrchy.
  • Výrazně zašpiněné rohože a gumové prvky. Funkčním prvkem těchto nástrojů je prvek z kovu nebo velmi tvrdého nylonu.  
  • Přední panel. Je to příslušenství s dlouhými a měkkými štětinami.  
  • Ventilační otvory. Jsou to úzké nástroje s jemnými vlákny.

Při výběru produktu online dbejte na jeho konstrukci. Existují modely ve tvaru hodin, které se pohodlně drží v ruce. Prodávají se i oboustranné kartáče. Jejich pracovní povrch se liší délkou a šířkou štětin.

Některé nástroje jsou vhodné nejen na prvky interiéru, ale i na jiné prvky vozu. Můžete si koupit například univerzální produkty s přírodními vlákny, které vydrží vliv rozpouštědla nebo vysokých teplot. Nástroj lze použít například na vyčištění látkové střechy kabrioletu nebo i na pneumatiky. Štětiny se jednoduše vyčistí od špíny teplou vodou.

Vlastnosti použití kartáčů na čištění interiéru auta

  1. Tyto produkty použijte pouze s chemikáliemi, které jsou vhodné pro péči o konkrétní součástku auta.
  2. Při používání produktů s tvrdými štětinami pracujte opatrně. Během práce neaplikujte velkou sílu. Jinak můžete poškodit ošetřovaný povrch.
  3. Po dokončení práce produkt vyčistěte. Mnoho z nich stačí jen protřepat nebo omýt pod vodou.
  4. Na skladování zvolte čisté a suché místo.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Na celý sortiment uvádíme velmi nízké ceny, včetně cen pro kartáče na čištění interiéru auta. Doručení objednávky je také levné. Zaregistrujte se v AUTODOC online obchodě, využijte naše výhodné akce a kupte si to nejlepší pro vaše auto.  

loader Počkejte, prosím...