Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Protiskluzová podložka do auta

přehled
Výrobci
63 Položek

Protiskluzová podložka do auta: co byste měli vědět

Malé předměty, které položíte na palubní desku, mohou při vysoké rychlosti, změně rychlosti nebo při zatáčení, spadnout. Protiskluzové podložky vám s tímto problémem pomohou. Můžete na nich mít i křehké a drahé věci bez obav, například DVR nebo smartphone. V tomto případě nemusíte všechny tyto doplňky skladovat v přihrádce na rukavice a vždy je budete mít po ruce.

Druhy protiskluzových podložek

Při objednávání v online obchodě dbejte na fakt, že produkty se liší těmito vlastnostmi:

 • Materiál výroby. Může to být akryl, silikon, polyvinylchlorid. Produkty z těchto materiálů se dobře lepí a nevyžadují speciální péči.
 • Tvar. Nejbezpečnější na instalaci jsou obvykle kulaté nebo čtvercové podložky. Zároveň mohou být podložky neobvyklého tvaru i pěknou dekorací interiéru.
 • Velikost. Malé produkty zaberou minimum místa. Obvykle jsou vhodné pro uložení malých předmětů, například brýlí. Velké podložky udrží současně několik předmětů, například pero, platební karty a zápisník.
 • Design. Produkty mohou být jednobarevné nebo vícebarevné. Často jsou na nich vytištěny obrázky, například značka a logo auta nebo obrázek superhrdiny.

V katalozích s autodoplňky také najdete produkty:

 • s bočními stěnami na spolehlivější držení předmětů;
 • s podporou pro smartphone;
 • se zabudovanou nabíječkou.

Při objednávání online dbejte na to, že ne všechny produkty jsou vhodné pro instalaci v hranaté pozici. Některé z nich lze instalovat pouze na horizontální povrch. K dispozici nejsou jen jednotlivé produkty, ale také sety, kde najdete více produktů.

Tipy na používání protiskluzových podložek

 1. Neinstalujte příslušenství na místa, kde jsou uloženy airbagy. Přilepte je tak, aby vám nebránily v používání auta.
 2. Protiskluzové podložky neukládejte na dřevěné povrchy. Někdy je náročné odstranit zbytky lepidla z tohoto povrchu.
 3. Před montáží produktu na přední panel se ujistěte, že je čistý a suchý. Neaplikujte lepidlo.
 4. Na odstranění špíny ve většině případů stačí jednoduše očistit produkt v teplé vodě a vysušit ho. Vyčistěte ho mýdlovým roztokem v případě špatné lepivosti k povrchu. Nikdy nepoužívejte agresivní chemické sloučeniny.
 5. Zabraňte stálému vystavení přímému slunci.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Protiskluzové podložky nebo jiné příslušenství pro auto si můžete levně a rychle koupit na naší webové stránce. Máme pro vás dostupné ceny a časté slevy, a možnost bezplatného doručení, díky čemuž ušetříte. Odborníci z AutoDoc zpracují vaši objednávku velmi rychle a nákup vám doručíme za rekordně krátkou dobu. Nakupujte výhodně a nákup dostanete ihned!

loader Počkejte, prosím...