Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný
přehled
Výrobci
26 Položek

Lopatky na sníh jsou kompaktní a snadno použitelná zařízení, pomocí kterých si člověk může očistit parkovací místo, nebo vytáhnout auto zapadlé v sněhu. Lopatky mají krátkou rukojeť a hlubokou čepel v tvaru naběračky.  

Jaké jsou druhy lopatek na sníh

Pracovní prvek může být vyroben z:

  • Plastu - jsou lehké a odolné vůči korozi. Nevýhodou je nízká odolnost a životnost. Některé modely mají kovové orámování čepele, díky čemuž je produkt odolnější.  
  • Oceli - jsou to těžké lopatky, ale odolné nástroje. Jsou účinné i při rozbíjení ledu.
  • Hliníkové - jsou lehké a odolné.

Při výběru produktu v online obchodě dbejte na velikost čepele. Délka a šířka mohou být například 35 a 22 nebo 30 a 27 cm. Kapacita lopatky závisí od těchto hodnot.

Rukojeti jsou většinou z kovu, plastu nebo dřeva. Většinou mají pokovené produkty plastové nebo gumové vložky. Podle designu mohou být rukojeti rozmontovatelné, skládací nebo teleskopické. Jejich délka může být například 63 nebo 90 cm. Některé produkty, které najdete v katalozích, se prodávají v praktických taškách na uskladnění.

Vlastnosti použití lopatek na sníh

  1. Příslušenství použijte podle jeho účelu a nepřenášejte příliš velké množství sněhu najednou.
  2. Nástroj skladujte na čistém a suchém místě. Po dokončení práce z nástroje očistěte špínu.  
  3. Pokud si vyberete kovové zařízení, na prodloužení jeho životnosti jej ošetřete proti rzi.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

Na naší stránce si můžete rychle koupit lopatky na sníh nebo jiné produkty. Odborníci z AUTODOC rychle zpracují vaši online objednávku a nákup vám doručíme za rekordně krátkou dobu. Navíc si u nás veškeré příslušenství můžete koupit za velmi nízkou cenu. Máme pro vás nízké ceny a časté slevy. Nepropásněte možnost ušetřit!

loader Počkejte, prosím...