Plus
Vyzkoušejte prémiový účet
0   Položek
#
0,00 CZK
Váš košík je prázdný

Reflexní vesty

přehled
Výrobci
74 Položek

Výstražná vesta: co byste měli vědět

V případě náhlého zastavení auta způsobeného poruchou nebo nehodou, a to zejména mimo města, je třeba si obléci bezpečnostní vestu. Díky ní je řidič nebo cestující viditelný pro ostatní účastníky silničního provozu, především ve tmě nebo v zhoršených podmínkách viditelnosti.  V mnoha zemích je místo uchovávání těchto produktů určené zákonem. Vesty jsou levné a lze je použít i při cyklistice.

Jaké jsou druhy bezpečnostních vest

Podle materiálu výroby:

  • Z polyesteru. Udrží si jasnou barvu po dlouhou dobu, a i při častém používání. Nebledne při vystavení slunečnímu záření a nevyžaduje si spoustu času na vysušení.
  • Nylon. Tyto produkty jsou lehké a odolné, schopné výborně odolat mechanickému poškození.

Podle barvy:

  • žlutá;
  • oranžová;
  • červená.

Vkatalozích najdete produkty s různými varovnými značkami na zadní části. Při výběru hlavně zvažte velikost vesty. Koupit si můžete produkt pro dospělou osobu, ale i pro dítě. Například existují produkty pro děti ve věku 4-7 nebo 8-13 let.

Jak používat bezpečnostní vesty  

  1. Produkty udržujte čisté. Obvykle vydrží praní v pračce bez odstředivého sušení. Nedoporučuje se tyto produkty žehlit. Někdy výrobci uvádějí, kolik praní produkt vydrží. Životnost produktu závisí na skladování a podmínek používání.  
  2. Produkt musí být stále po ruce tak, abyste si vestu mohli ihned obléci při nouzové situaci. Často je uchovávání vesty v kabině auta definováno zákonem.
  3. Produkt si vždy oblečte na oblečení, které už máte na sobě. Nemusí si ho obléci jen řidič, ale i cestující.

AUTODOC: pohodlné online nakupování

V našem online obchodě si můžete koupit bezpečnostní vesty a mnoho jiného příslušenství do vašeho auta za velmi nízké ceny. Máme pro vás mnoho akcí na produkty, které si můžete koupit se slevou. Vyplatí se uvést, že online nákupy můžete uskutečnit na stránce AUTODOC nebo přes naši pohodlnou mobilní aplikaci. Staňte se našim klientem ještě dnes a nakupujte výhodně a pohodlně.

loader Počkejte, prosím...